فردا شهرداری گرگان و آرارات تهران / محکوم به پیروزی هستیم

تیم بسکتبال شهرداری گرگان فردا دوشنبه هفتم بهمن ماه ، در اولین دیدار از دور برگشت سوپرلیگ باشگاه های کشور به مصاف آرارات تهران می رود.

باخت تیم باسابقه شهرداری گرگان به هیئت بسکتبال لنگرود در آخرین دیدار دور رفت علاوه بر آنکه سبب اعتراض و انتقادهای شدید هواداران این رشته پرطرفدار شد زنگ خطر را برای نماینده گرگان به جهت احتمال عدم حضور در جمع هشت تیم راه یافته به مرحله پلی آف به صدا در آورد.

در این بین شهرداری گرگان به جهت رقابت تنگاتنگ با تیم های متوسط سوپرلیگ همچون تراکتورسازی کردستان، لوله آ اس شیراز، دانشگاه آزاد، هیئت بسکتبال شهرکرد و آرارات به جهت راهیابی به مرحله پلی آف سوپرلیگ، محکوم به پیروزی در بازی فردا و آشتی با هواداران است.

نکته قابل توجه در این میان مشکلات حاشیه ای شهرداری گرگان و عدم عزم جدی از سوی مسئولان برای رفع آنها می باشد که سبب شده نتایج سال جاری تیم ، باعث بروز ناراحتی های بسیار در بین هواداران بیشمار این رشته ورزشی گرگان شود. بماند آنکه به جهت ریشه دار بودن بسکتبال در این دیار با پیروزی های تیم شهر و به خصوص نسل جوان آن غرق در شادمانی شده و از آن سو باخت تیم موجب رواج نگرانی، کاهش حس اعتماد به نفس و البته افسردگی در بین نوجوانان و جوانان گرگانی و به تبع آنها هزاران خانواده استرابادی می شود. در این بین سئوال ما از مسئولان ذیربط این است که آیا می دانید در صورت دلزدگی نسل جوان گرگان از بسکتبال و نابودی این رشته ریشه دار، آنان به جای حضور در محیط ورزشی به جهت حمایت از تیم محبوبشان راهی کجاها می شوند؟

دیدار تیم های بسکتبال شهرداری و آرارات ساعت 16 دوشنبه هفتم بهمن در سالن امام گرگان برگزار میشود.

بابک کریمیان به جهت مصدومیت، تا ابتدای هفته سوم دور برگشت نمی تواند تیم شهرداری گرگان را همراهی کند.

/ 4 نظر / 5 بازدید
سحر

[گل][گل][گل][گل][گل]

جامه دران

علی عزیز با آرزوی توفیق برای شما و تشکر از ابراز محبتت.از وقتی پای ما به گرگان ما باز شده است نتایج تیم های ورزشی بسکتبال و فوتبال استان برای بنده مهم تر از قبل شده است و اخبار ورزشی را از طریق وب شما رصد می کنم یا حق

زیر نور ماه

کم کم به سوی وبلاگ اختصاصی ورزش گلستان پیش می روی .

امین

ما که بازی را بردیم ولی امیذوارم که این پیروزی ها مداوم باشد.[گل][شوخی]