صباباتری را نخواستیم اتکا مال ما شد

پیگیری‌ها و مذاکرات جهت حضور نماینده‌ای از فوتبال استان در لیگ کشور، منتج به واگذاری امتیاز تیم دسته‌اولی اتکا به گرگان شد.

پس از آنکه هیئت دولت در سفر به گرگان، تشکیل یک تیم حرفه‌ای در سطح عالی را در این دیار مصوب کرد پیگیری‌ها به جهت واگذاری امتیاز تیمی سوپرلیگی به گرگان آغاز شد.

در این بین نام باشگاه صباباتری که فصل گذشته مقام سوم سوپرلیگ را کسب کرده بود بیش از بقیه شنیده میشد و حتی با وجود تکذیب مدیران باشگاه مذکور، علی‌آبادی رئیس سازمان تربیت‌بدنی از انتقال تیم مذکور به گرگان خبر داده بود.

اما در جلسات کارشناسی صورت گرفته در استان،و  لحاظ امکانات و زیرساختهای فعلی مقرر شد امتیاز دریافتی در لیگ آزادگان (دسته یک) بوده تا رشد فوتبال منطقه نه به صورت جهشی بلکه پلکانی باشد. بماند آنکه اعتبار مدنظر برای کمک به فوتبال گرگان دو میلیارد تومان بوده که مطمئنا برای عقد قرارداد با چهره‌های مطرح فوتبال و کسب نتایج آبرومند در سوپرلیگ کفاف نمیدهد.

از این رو با اخذ تصمیم نهایی در جلسه روز گذشته یکم تیرماه در استانداری مقرر شد به جای صباباتری، تیم اتکا که آن هم از مجموعه وزارت‌دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بوده و در لیگ دسته اول حضور دارد به گرگان منتقل شود .

/ 4 نظر / 4 بازدید
یاسر انصاری

مبارکه .ارادتمند

سلام خسته نباشید قدیما یک سری می زدید نماينده دوم گرگان در مجلس شوراي اسلامي تغيير يافت <دکترعبدالحسین ناصری>

ورزش گرگان و ایران

[گل]