با ورزش گرگان زمین / برد اتکا در فوتبال و دسته اولی شدن گاز در بسکتبال

سه امتیاز شیرین ، سوغات گرگانی ها از تبریز

تیم فوتبال اتکاء گرگان بعد از ظهر امروز ٢٨ آذر ماه موفق شد بر ماشین سازی تبریز غلبه کند.

در این دیدار که از سری مسابقات هفته هشتم لیگ دسته اول ایران در ورزشگاه باغشمال تبریز برگزار شد اتکاء گرگان در دقیقه ٢٠ با ضربه زیبای حبیب شاکری دروازه حریف باسابقه خود را باز و تا پایان دیدار نیز توانست این تک گل را حفظ تا سه امتیاز باارزش از آذربایجان دشت نماید.

اتکاء گرگان زمین با این پیروزی در پایان هفته هشتم رقابتها صاحب چهار پیروزی و چهار شکست و ١٢ امتیاز شده و موقتا بر سکوی چهارم گروه خود تکیه زد.

در ادامه این رقابتها فرزندان دیار هیرکانیا در یک دیدار حساس پنج شنبه هفته آینده در گرگان به مصاف نیروی زمینی تهران تیم دوم گروه خود می روند.

بازی امروز اتکا گرگان و ماشین سازی تبریز البته با حاشیه‌هایی نیز همراه بود. ‌ه‍و‌اد‌ار‌ان‌ ماشین سازی تبریز ١0 دق‍ی‍ق‍ه‌ م‍‍ان‍ده‌ ب‍ه‌ پ‍‍ای‍‍ان‌ این ب‍‍از‌ی‌ در اعتراض به مشکلات مالی و مدیریتی تیمشان ب‍‍ا س‍ر د‌ادن‌ ش‍‍ع‍‍ار‌ه‍‍ای‍‍ی‌ ‌ع‍ل‍ی‍ه‌ م‍دی‍ر‌ع‍‍ام‍ل‌ ک‍‍ارخ‍‍ان‍ه‌ م‍‍اش‍ی‍ن‌ س‍‍از‌ی‌ و م‍دی‍رک‍ل‌ ت‍رب‍ی‍ت‌ ب‍دن‍‍ی‌ ‌آذرب‍‍ای‍ج‍‍ان‌ ش‍رق‍‍ی‌ ، ‌اس‍ت‍‍ادی‍وم‌ ر‌ا ت‍رک‌ ک‍ردن‍د. همچنین درگیری کوچکی نیز بین برخی تماشاگران تبریزی و بعضی سربازان نیروی انتظامی پیش آمد. داور بازی نیز در دقیقه ٩٠ با کارت قرمز سیدحسین سید صالحی کمک مربی اتکاء استراباد را اخراج کرد.

-----------------------------------------------------------------------------

گاز گرگان دسته اولی شد

اما جوانان برومند بسکتبال گرگان که در رقابتهای زیرگروه تحت نام گاز به میدان میروند در دیدارهای برگشت مرحله دوم این مسابقات که در یاسوج برگزار میشد صاحب دو پیروزی و یک شکست شدند تا با تکیه بر چهار امتیاز حاصل شده از این مرحله و نیز شش امتیاز مرحله رفت بر صدر گروه خود تکیه و به دسته اول باشگاه‌های کشور راه یابند.

البته شایعاتی مبنی بر برگزاری یک مرحله دیگر رقابت بین صدرنشینان گروه‌ها و تیمهای سقوط کرده از دسته اول و در نهایت صعود تیمهای برتر شنیده میشود که امیدواریم به جهت غیر مرسوم بودنش بی اساس باشد.

 

/ 0 نظر / 6 بازدید