گام های عملی برای تعیین " روز گرگان "

٢١ آبان سال 87 ، با درج مطلبی در وبلاگ ضرورت تعیین روزی به نام گرگان را تشریح و به عنوان پیشنهاد چند روز را در این زمینه معرفی کردم.

جای بسی خرسندی است که چهارم اسفند ماه با خواندن خبری در سایت شورای شهر گرگان دریافتم اقدام عملی در این راستا آغاز و چند روز نیز به جهت تعیین  " روز گرگان " انتخاب تا در مرحله نهایی از بین آنها و روزهایی که صاحبنظران پیشنهاد می دهند یک روز به نام روز گرگان انتخاب شود.

در این بین امیدوارم در انتخاب مناسبتی که به جهت تعیین روز گرگان مدنظر قرار میگیرد نهایت دقت و خوش ذوقی اعمال شود و از سوی دیگر نیز با برنامه ریزی لازم و تدارک گسترده و همراهی همه گرگاندوستان این موضوع تنها منحصر به یک نامگذاری ساده نشده بلکه با انجام برنامه های متعدد در سطح شهرستان ، منطقه ، کشور و نیز فراتر از مرز میهن ، زمینه ای برای دستیابی گرگان به شکوه و نام آوری که استحقاقش را دارد فراهم شود.

مطلب آرشیوی وبلاگ با موضوع ضرورت تعیین روزی به نام گرگان

http://gorganma.persianblog.ir/post/331/

 

خبر سایت شورای شهر گرگان از پیگیری جهت تعیین روز گرگان

http://www.shoragorgan.ir/Home/ViewKhabar.aspx?id=115

 

/ 3 نظر / 26 بازدید
زاده ی کویر

[دست][دست]مبارکه منم باید برم دنبال روز کرمان؟

شهروند

فقط امیدوارم که روز مورد نظر (هر روزی که بود) فقط و فقط به نام پاک گرگان باشد نه نام جعلی گلستان که حالم ازش به هم می خورد البته فکر کنم با اصرار یک عده افراد با نفوذ همان گلستان را برای آن روز انتخاب کنند