فعالیت 4هزار گرگانی مقیم تهران در زمینه گلدکوئیست

با موج تبلیغاتی منفی موجود بر علیه فعالیتهای گلدکوئیستی در شهرستانها، اکنون برخی از فعالان سابق این عرصه در شهرها و حتی روستاهای ایران راهی تهران شده و در پایتخت مشغول فعالیت  گشته‌اند.

یکی از فعالان این عرصه که در تهران مشغول فعالیت بوده با ارائه آماری حیرت‌آور، تعداد جوانان گرگانی فعال در زمینه گلدکوئیست که در پایتخت حضور دارند را بین 3500 تا 4000 نفر ارزیابی کرده و میگوید: بعد از مشهدی‌ها ، بیشترین تعداد متعلق به گرگانیها است.

وی که تمایلی به ابراز نامش ندارد میگوید: گرگانیها بیشتر در منطقه 10 تهران فعال بوده و البته برخی از آنها که به موفقیت دست می‌یابند راهی مناطق شمالی تهران میشوند.

وی درباره یکی از شیوه های کار شهرستانی‌های مقیم تهران میگوید: آنها با تماس با همشهریان خود، و دعوت از آنها برای حضور در تهران حال چه به عنوان دید و بازدید یا بررسی فرصت شغلی مناسب آنها را به مرکز کشانده و اقدام به پرزنت آنها میکنند.

این فرد که پیش از این در فعالیتهای فرهنگی مشغول به کار بوده، میگوید: بسیاری از این افراد، با شرایط حداقلی زندگی کرده و شغل اصلی خود را از خانواده‌هایشان پنهان میکنند.

وی که خود نزدیک به یک سال در تهران مشغول فعالیت در این زمینه بوده و اکنون به گرگان بازگشته است، توصیه میکند تنها افرادی گام به این راه بگذارند که در خود توانایی لازم برای تحمل سختیها و به کار بردن راه‌های گوناگون جهت دستیابی به موفقیت را داشته باشند و گرنه شکست خورده و .... .

......................................................................................................................

**- با توجه به درخواست مصاحبه‌شونده، خواهشمند است از درج این مطلب در نشریات خودداری شود.

 

/ 0 نظر / 6 بازدید