ما و ورودیه پارکینگ نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان

مدیر وبلاگ " ما داریم " در آخرین پست اش نوشته : " رفتیم نمایشگاه رسانه های دیجیتال، برای اینکه 300 تومن پول ندیم ماشینو گذاشتیم دم در، وقتی برگشتیم دیدیم در عقب بازه و شیشه یکی از پنجره ها هم پایینه ولی اونقد که ماشین ما داغون بود کسی اصلان نگاهشم نکرده بود ... ماشینه ما داریم؟؟؟ "

 قصه اینه که جلوی درب ورودی محوطه نمایشگاه رسانه های دیجیتال چند نفر رو با قبض گذاشته بودن ، تا از هر ماشینی که وارد میشه سیصد تومن تلکه کنن .

اما خب چون ما پرداخت 300 تومن به این بهانه رو ظلم میدانستیم ، به مبارزه منفی روی آورده و هر روز به یه بهانه ای از پرداخت پول شانه خالی کردیم.

- یه روز با کمال اعتماد به نفس و در حالی که دوست راننده ما سرعت ماشین را کم کرده بود ، قیافه ای حق به جانب به خود گرفته و با ژست مسئولین به متصدی صدور قبض گفتیم " پشت سری ها هم با ما هستن بذار بیان داخل " بنده خدا چشمی گفت و سریع خودش رو عقب کشید.

- روز دیگر تا نگاه ما و صادر کننده قبض به هم گره خورد ، پیش از هر حرکتی از سوی او گفتیم " به آقای کفایی پور ( مدیر نمایشگاه ) گفته بودیم دستور بده برای شما یه لباس فرم مناسبتر در نظر بگیرن. پس چرا همین قبلی ها تن شماست؟  " بنده خدا هم گفت دست شما درد نکنه و ... .

- روز دیگه دوست ما که کنترل فرمان ماشین را در دست داشت نیش ترمزی پیش پای متصدی مربوطه زد و با اشاره به بنده گفت : " آقای مهندس محمدی از نحوه کار این سری شما خیلی راضی هستن " متصدی صدور قبض و دریافت پول هم در حالیکه لبخندی بر لبانش نقش بسته بود شروع به تشکر و ... کرد و خود را از جلوی ماشین کنار کشید.

روزهای دیگر هم بندگان خدا ، در مواجهه با ما از همان دور سلام گرمی نثار میکردند و ... .

پی نوشت : راستش را بخواهید حقیقت الان که اینها را نوشتم یه کم وجدان درد هم گرفتم . اما خودمانیم ها ، ما هم یه چیزی در مورد درآمد زایی شنیدیم اما نمیدانیم چطوری . سال 88 از اواسط مسابقات لیگ یک دیدن بازی های فوتبال اتکا در استادیوم 15 هزار نفری گرگان رو رایگان کرده بودن تا تماشاچی بیشتری به استادیوم بیاد اما از همان زمان اتخاذ این تصمیم ، بدون صدور قبض و ... از هر ماشینی که وارد محوطه طویل استادیوم میشد 500 تومن میگرفتن . نمیدانم ورودی فرودگاه گرگان رو هم دیدید یا نه ؟ در یه فاصله 50 متری تا نرده ها یه دکه گذاشتن و صدور قبض و این حرفها . یا باید با یه خیلی بار اون پنجاه صد متر رو پیاده بری یا اینکه پول زور رو بدی . بماند اینکه اگه بخوای بریدگی جلویی رو هم دور بزنی یه ساعت باید با متصدی مربوطه کلنجار بری تا بذاره رد شی.

/ 0 نظر / 6 بازدید