کلاف سردرگم ترافیک گرگان

گرگان به جهت ترافیک کلافه کننده اش وضعیت ویژه ای پیدا کرده و از این رو تصمیمات خاصی در روزها و ماه های اخیر به جهت رفع این مشکل بغرنج گرگان اتخاذ شده است.

یک طرفه شدن خیابان شهدا در آینده نزدیک، بازگشایی چهارراه گلشهر، یک طرفه شدن بخشی از خیابان شهید بهشتی، و ... بخشی از این تصمیمات بوده که مطمئنا علاوه بر تاثیر در وضعیت آمد و شد وسایل نقلیه، و ... در اقتصاد خیابان های مذکور و معابر مجاور نیز تاثیرگذار خواهدبود.

 تجربه ثابت کرده تصمیمات مرتبط با ترافیک در گرگان به جهت ضعف تصمیمات کارشناسی و عدم نگاه حرفه‌ای به این موضوع ، بیشتر بر پایه آزمون و خطا استوار بوده و از این رو بارها شاهد نقض تصمیمات اتخاذ شده بوده ایم و در این بین مشخص نیست هزینه های مادی و معنوی تحمیل شده به مردم به جهت تصمیمات اشتباه را چه کسی باید بپردازد.

از این رو امیدواریم که مصوبات اتخاذ شده اخیر شورای ترافیک مبتنی بر کار کارشناسی و ... بوده تا مبادا فرداها با ایجاد مشکلات بیشتر برای مردم، حسرت گذشته را بخوریم.

مطلب مرتبط آرشیوی گرگان ما

http://gorganma.persianblog.ir/post/257/

/ 5 نظر / 7 بازدید
الهه موسوی

سلام علی عزیز . به وبلاگ روستای سعدآباد سر بزنید: wwsaedabadegorgan.blogfa.comw. [گل][گل][گل]

سارا

سلام.سال نو مبارک مشکل ترافیک ,مشکل شهرهای زیادی است اما گرگان بدلیل موقعیت جغرافیایی و عدم گسترش عرضی آن این مشکل را چند برابر کرده.همانطور که شما گفتید ضعف در تصمیمات اتخاذ شده طرحهای ترافیکی در چند سال اخیر نیز بر این مشکل اضافه گردیده طوریکه هر بار بعداز مدتی به شهرمان میاییم این خیابانهای یکطرفه تغییر کرده است.باید امیدوارباشیم که شهرداری بتواند با آزادسازی بهتر و قدرت عمل بیشتر و نظرات صحیح کارشناسان راهنمایی و رانندگی, شهری بهتر و کم ترافیک تر داشته باشیم.

Hassan

سلام.حیف از این گرگان که مدیرانش چیزی که بلد نیستند مدیریت است!!! شاد باشین

پیمان

در همه شهرها بخشنامه شد که در ایام نوروز چاله کندن و کندوکاری در ایام نوروز ممنوع است اما در شهر ما درست در مرکز شهر یعنی میدان شهرداری الان تقریبآ دو هفته است که باز هم شاهد شیرین کاریهای آقای کریمی هستیم و در ایام عید این کار را ادامه دادند. این آقای کریمی شده ناصر جوهر عربستان برای ما شهروندان گرگان . مشکل ترافیک ما فقط و فقط عدم مدیریت است .