با ورزش گرگان زمین / دختران گرگانی حریف همدانی را گل باران کردند

* - تیم فوتسال سرخپوشان گرگان ساعاتی پیش در اولین بازی خود در چارچوب رقابتهای لیگ دسته اول دختران کشور، دروازه هیئت فوتبال همدان را به توپ بست.

دختران گرگانی که  این بازی را با نتیجه 10 بر 5 به سود خود به پایان بردند ، در نیمه اول این دیدار 7 بر یک از حریف همدانی پیش بودند.

گرگانی ها ساعت 10:30 صبح فردا چهارشنبه در سالن شرکت گاز ( واقع در انتهای خیابان شهید رجایی جنب مرکز بهداشت گرگان ) با صدرا سیستم قم مصاف میدهند.

*- تیم بسکتبال شهرداری گرگان که روز گذشته در ماهشهر و در چارچوب رقابتهای سوپرلیگ کشور با نتیجه 82 بر 60 مغلوب پتروشیمی صدرنشین مسابقات شده بود پس از آنکه صبح امروز به گرگان بازگشت، در تمرین غروب خود در سالن امام مهمانی تازه وارد داشت. ezenwa که از ابتدای هفته در تهران به سر میبرد برای اولین بار در گرگان تمرین کرد تا در صورت تایید کادر فنی از هفته بعد شهرداری را در سوپرلیگ همراهی کند.

بسکتبالیستهای گرگانی پس از مصاف با پتروشیمی بندرامام تیم نخست سوپرلیگ ، پنجشنبه با تعقیب کننده پترو و تیم دوم جدول، صبامهر تهران ( صباباتری سابق ) در گرگان مصاف میدهند.

*- در اقدامی شایسته و به منظور حمایت از نماینده دوم فوتبال گرگان صنعت آرد که اکنون با استخوانبندی کاملا بومی در لیگ دسته دوم کشور حضور دارد کانون هواداران این باشگاه تشکیل شد.

کانون هواداران آرد که البته از حضور لیدرها و تماشاگران پرشور تیمهای بسکتبال  شهرداری و فوتبال اتکا نیز بهره مند است در اولین اقدام خود با اطلاع رسانی گسترده در سطح شهر ، در تلاش است علاقمندان را به حضور در استادیوم جهت حمایت از آرد گرگان در بازی ساعت 14 در مقابل تیم فوتبال دانشگاه آزاد لنگرود ترغیب کند.

البته با بارندگی که از دیروز در گرگان آغاز شده و گاه نرمه نرمه و گاه شدید همچنان ادامه دارد احتمال تعویق این بازی وجود دارد.

*- مراسم تجلیل از 30 چهره نامدار تاریخ ورزش گرگان، غروب شنبه 19 بهمن در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار میشود.

 

/ 1 نظر / 6 بازدید
سحر

تو مگر عطر دلاویز گُل بارانی که هوای دل من گشته چنین بارانی خوب رؤیایی من پُر شده از بوی بهار دل سودا زده ام، چونکه به گل می مانی کوچه های دل خود آب زنم تا که مگر بگذاری قدمی در دل من، پنهانی کاش در دامن تنهایی من خیمه زنی تا رهایم کنی از این همه سرگردانی دل خراب از غم عشق است ولیکن ای دوست نیست پروای من از تجربه ی ویرانی هر زمان پیش رُخت غرق نیازم دیدی ناز کن ناز گلم، ناز تو را ارزانی می گشایم سحر از شوق چو «آرش» در ِ دل تا گل عشق، تو در باغچه ام بنشانی سلام روزت بخير همسايه خوبي .........جديد جديد امروز آپيدم زحمت بكشين تشريف بيارين ميوه و شيريني هم داريم ..ميوه و شيريني هم همون اينترنت هوشمند كه خيلي ها ازش راضي اند....منتظر قدمهاي سبزت هستم[گل][گل][نیشخند][