گرگانیها در انتظار اولین دیدار خانگی اتکاء

با نزدیک شدن به روز پنجشنبه نهم آبان ماه، فوتبالدوستان گرگانی شمارش معکوس خود را جهت حضور در استادیوم پیر شهر و حمایت از نماینده دیارشان اتکا گرگان آغاز کرده اند.

از این رو ورزشدوستان گرگانی با راه اندازی کانون هواداران اتکاء گرگان در روزهای گذشته،  دوشنبه شب نیز اقدام به نصب ده بنر در سطح شهر و توزیع هزاران تراکت و پوستر جهت ترغیب گرگانیها به حضور در استادیوم آزادی و حمایت از نماینده شهرشان در مقابل تیم باسابقه تراکتورسازی تبریز نموده‌اند.

همچنین یکی از بوقچیان تیم استقلال تهران روز پنجشنبه به لیدرهای گرگانی همچون حسین سروانی مسئول کانون هواداران اتکا جهت ساماندهی تماشاچیان و تشویق منظم نماینده گرگان زمین کمک خواهد کرد.

لازم به ذکر است استخوانبندی کانون هواداران اتکا گرگان را هواداران بسکتبال گرگان تشکیل میدهند که با تعصبشان به این دیار از هر دو رشته ورزشی گرگان زمین حمایت میکنند.

تیم اتکا گرگان پنجشنبه هفته گذشته در اولین دیدار خود از سری رقابتهای لیگ دسته اول ایران، تیم شاهین اهواز را در خوزستان با نتیجه 2 بر یک شکست داده بود.

آرد گرگان نماینده این دیار در لیگ دسته دوم فوتبال کشور نیز روز گذشته علیرغم حاشیه های کشنده اطرافش با تکیه بر تعصب بازیکنانش و کادر پیرامونی ،در اولین بازی خود توانست تیم فولاد یزد را که فصل گذشته از مدعیان صعود بود با نتیجه صفر بر صفر متوقف کند.

دیدار اتکا گرگان و تراکتورسازی تبریز ساعت 14:30 روز پنجشنبه نهم آبان در استادیوم آزادی گرگان برگزار میشود. ساعت 18 همان روز نیز تیم بسکتبال شهرداری گرگان در سالن امام به مصاف هیئت بسکتبال شهرکرد میرود. آرد گرگان نیز دوازدهم آبان در بندرعباس با تربیت هرمزگان جدال میکند.

                         عکس های حامد خورشیدی- گرگانشهر از دیدار آرد گرگان و فولاد یزد:

                     http://www.gorganshahr.com/WebNew/U-Gallery.aspx?Group=2    

/ 5 نظر / 5 بازدید
سموئیل

با سلام. من در حال پیدا کردن این خانم می باشم و مطمئنن از او باز خواست خواهد شد. هر روزنامه نگاری حق صحبت در باره ی ایزد پناه آنهم به این شکل ندارد. ولی چیزی که پیداست این است هر مربی معروفی مطمئنن حسودانی را نیز دارد.

سحر

سلام گل دوست داشتني من...من كه از اومدن به كلبه نازت هيچ وقت خسته نمي شم...چون كلبه واقعا محشري داري...دوست داشتي يه سر به آبجي بزن ..با مطلبي به روزم مهربون..دوست داشتي يه سر بيا[گل][گل][گل]

حامد

ارتش بزرگ من با صلح وارد بابل شد. نگذاشتم رنج و آزارى به مردم اين شهر وسرزمين وارد آيد... من براى صلح كوشيدم. برده دارى را برانداختم، به بدبختى آنان پايان بخشيدم. فرمان دادم كه همه مردم در پرستش خداى خود آزاد باشند و كسى آنان را نيازارند. فرمان دادم كه هيچ كس اهالى شهر را از هستى ساقط نكند.روز کوروش بزرگ بر شما همطن عزیز مبارک[گل]

نودیجه

با سلام به شما دوستان گرامی . ما در نظر داریم تا مسابقه ای با نام نامه ای به کوروش برگزار نماییم . به بهترین نوشته هدیه ای اهدا خواهد شد . مهلت ارسال نوشته ها تا دی ماه ۸۷ شما می توانید نوشته های خود را به آدرس زیر ایمیل نمایید : saeid.rahiminejad@gmail.com

الهه

سلام بعد از مدتها بارز فرصتی پیش آمد تا به وبلاگتان سری بزنم از پیروزی تیم اتکا بسیار بسیار خوشهالم باشد که شاهد پکامیابیهای آینده تیم محبوب باشیم.