با ورزش گرگان / فوتبالی‌ها در یزد بسکتبالیستها در تهران

تربیت یزد - اتکا گرگان

اتکا گرگان فردا پنجشنبه 12 دی ماه ، در حالی به مصاف تربیت یزد میرود که حریف در فاصله دیدار قبلی خود و این دیدار دو بازیکن خارجی و یک بازیکن ایرانی جذب کرده تا با چهره ای کاملا متحول شده به مصاف نماینده پرامید فوتبال این دیار برود.

جوزف تچا او 24 ساله از توگو در پست دروازه بان، ابراهیم سامارا 19 ساله از سنگال به عنوان مهاجم و محرم حبیبی 20 ساله بازیکن اسبق راه‌آهن تهران در پست مدافع بازیکنانی هستند که مورد پسند داود مهابادی سرمربی سابق تیم لیگ برتری راه آهن و هدایتگر فعلی تربیت یزد قرار گرفته تا فردا در کنار دیگر بازیکنان نامی این تیم در مقابل گرگانی‌ها قرار بگیرند.

تربیت یزد هر چند در ترکیب خود از بازیکنان باتجربه ای سود میبرد لیکن تا به اینجای کار موفق عمل نکرده و از نه بازی گذشته خود تنها 8 امتیاز کسب کرده تا بر جایگاه یازدهم جدول تکیه بزند در حالی که اتکا گرگان از همین تعداد بازی دارای 15 امتیاز بوده و صاحب رتبه چهارم جدول میباشد.

اتکا گرگان

عکس: محمد قجر

پیروزی اتکا گرگان در یزد بر تربیت تقویت شده این شهر، میتواند نماینده استراباد را در زمره مدعیان قرار دهد.

 

مهرام تهران - شهرداری گرگان

بسکتبالیستهای گرگان زمین سرخوش از پیروزی شیرین بر ذوب آهن اصفهان در پنجشنبه هفته گذشته ، فردا 12 دی در تهران به مصاف تیم قدرتمند ایران مهرام میروند.

مهرام که به تازگی از جام معتبر شیخ راشد دوبی به ایران بازگشته نیز در فاصله دیدار قبلی اش در سوپرلیگ ایران تا این بازی، تقویت شده و اسکار یبری اسپانیایی را جذب کرده است.

هر چند که بنا به نوشته "گرگان بسکتبال " وبلاگ انجمن هواداران بسکتبال این شهر شهرداری‌چی‌ها از آرون مولنار 211 سانتیمتری که دورگه کانادایی رومانیایی و تبعه آمریکا در این بازی سود میبرند لیکن این بازیکن تنها فرصت یک جلسه تمرین با گرگان آن هم امروز را داشته در حالی که اسکار در تمام بازیهای جام شیخ راشد برای مهرام به میدان رفته و کاملا با بازیکنان این تیم هماهنگ شده است.

بسکتبال گرگان- معین مطلق

عکس: معین مطلق - وبلاگ انجمن هواداران بسکتبال گرگان

گرگانی‌ها در هفته جاری با روحیه ای مناسب تمرینات منظمی را پشت سر گذاشته و از هر لحاظ آمادگی شگفتی در پایتخت و شکست مهرام قدرتمند را دارند.

دیدار مهرام تهران و شهرداری گرگان ساعت 15: 15 فردا به صورت مستقیم از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

/ 0 نظر / 7 بازدید