در باب انتخابات دوره چهارم شورای شهر گرگان

با آنکه زمزمه هایی مبنی بر تمدید فعالیت شوراهای دوره سوم در سطح کشور به گوش می رسد لیکن سخنان مذکور تاکنون در حد حرف و حدیث بوده و از این رو تا بدینجای کار ، زمان فعالیت شورائیان دوره سوم گرگان تنها تا 9 اردیبهشت 90 و کمتر از یک سال می باشد.

 

اگر به روال دوره گذشته ، قصد برگزاری انتخابات در آذرماه سال قبل از آغاز فعالیت شوراها باشد هشت ماه دیگر شاهد برگزاری انتخابات چهارمین دوره شورای شهر در گرگان به مانند دیگر شهرهای کشور هستیم و از این روست که برخی با علم به این موضوع از هم اکنون جلسات و یارگیری های پیدا و پنهان خود را به جهت موفقیت در این انتخابات آغاز کرده اند.

در این بین با توجه به میزان بودجه شهرداری و اهمیت قابل توجه شورای شهر گرگان به عنوان شورای مرکز استان که چگونگی فعالیتش به طور مستقیم بر آبادانی و توسعه شهر دوست داشتنی و متفاوت اما مظلوم ما گرگان تاثیر مستقیم دارد ، توجه جدی گرگاندوستان به مقوله انتخابات شورای شهر بسیار ضروری است.

مسلما ورود افراد باانگیزه ، تحصیلکرده ، بزرگ اندیش ، دارای سوابق مشخص، شجاع و از همه مهمتر عاشق گرگان و آبادانی این دیار در شورای شهر این سامان به جای کاندیداهای قومی و طایفه ای ، سیاسی نگر محض و ترجیح دهنده منافع شخص و عقبه خود بر مصالح گرگان ، و کسانی که میخواهند به هر نحو ممکن از حضور در شورا به عنوان پلی برای پیشرفت استفاده کنند ، میتواند نقش شایانی در توسعه خاستگاه دوست داشتنی ما ایفا کرده و سبب شود گرگان به آن شکوهی که استحقاقش را دارد رهنمون شود و برعکس آن ، حضور افراد نالایق نیز سبب فرصت سوزی های بسیار برای گرگان و در جا زدن های این شهر با استعداد میشود.

از این رو ایجاد حساسیت در بین همه کسانی که به هر نحوی دل در گرو این دیار داشته و نگران سرنوشت شهر دوست داشتنی خود گرگان هستند ضروری بوده و میبایست به عنوان استراتژی کلیه گرگاندوستان تا برگزاری انتخابات مدنظر باشد.

پی نوشت : در این باره با توجه به حساسیت موضوع بیشتر خواهیم نوشت و از گرگاندوستان نیز میخواهیم به جهت اتخاذ یک تصمیم واحد به ارائه نکته نظرات خود در این باره بپردازند.  

/ 12 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
وروجک

سلام دوباره نه من اصلا بچه اینورا نیستم باشه دیگه اینقد مهربونم که یه راهنمایی گنده می کنم استان خراسان سه تا خراسان هست شمالی ، جنوبی، رضوی بقیهش با خودت

وروجک

راستی دیروز داشتیم می رفتیم سمت ناهارخوران چون وب تورو خونده بودم راجع به خونه دهش اونجا که رسیدیم ماشینو نگه داشتم و ذووم کردم رو خونه از این زاویه ندیده بودما خیلی خراب شده خونهه مگه نه؟ ولی خوب بزرگی و ابهت خودشو داره ها

احسان

با یک خبر جدید بروز شدم !!! خوشحال میشم سری بزنی !!! بدرود

مهران

امیدوارم که افراد شایسته ای وارد این حیطه شوند. [گل]

وروجک

سلام خیلی حالم بد ولی نمی دونم چرا دارم به تو می گم خوب خودت بگو چی دوس داری به عنوان جایزه بهت بدم کوچولو؟

اهورا مزدا

هی با خود فکر میکنم چگونه است ؟ که ما در این سر دنیا عرق میریزیم و وضعمان این است و آنها در آن سر دنیا عرق میخورند و وضعشان آن است . . . نمیدانم مشکل در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن آن . . . ! ( دکتر شریعتی )

همکار آذری

سلام عرض میکنم خدمت وروجک.من حدود 12 سال است که در گرگان زندگی میکنم واز همکاران اداری خودم شنیدم که یکی از روستاههای استان را که اسمش را بخاطر مسایلی نمیبرم را میگویند.

نادر

باز هم به دکتر سبطی رای خواهیم داد

شهروند

با سلام خدمت شما آقای نصیبی شورای شهر گرگان به افرادی دلسوز مثل شما نیازمند است پس حتما در دوره چهارم شرکت کنید[لبخند]

[گل]