هیئت بسکتبال شهرکرد 78 شهرداری گرگان 82 / خروج از بحران

تیم شهرداری گرگان با پیروزی 82 بر 78 مقابل هیئت بسکتبال شهرکرد در زمین حریف گام بلندی به جهت خروج از بحران برداشت.

شهرداری گرگان که از سوی محمدمهدی ایزدپناه کاپیتان و سرمربی اسبق تیم ملی ایران هدایت میشود در این بازی نمایش خوبی داشت و از همان ابتدا بر حریف که از سوی تماشاگران متعصبش حمایت میشد برتری داشت.

فرزندان گرگان با کسب این پیروزی در مقابل حریف چغر شهرکردی ، در پایان هفته دوم دور برگشت جایگاه خود را در رده ششم جدول سوپرلیگ 13 تیمه باشگاه های ایران تثبیت کردند.

لازم به ذکر است تیم های پتروشیمی بندرامام ، صبامهر و مهرام تهران ، ذوب آهن اصفهان و بیم مازندران که تا به اکنون در جدول رده بندی در بالاسر گرگان قرار دارند همگی از تیمهای متمول فصل جاری بوده که علاوه بر جذب چهره های تراز اول بسکتبال ایران، از بازیکنان قدرتمند خارجی نیز سود می برند.

این نکته نیز گفتنی است که اکثر تیمهای دیگر حاضر در سوپرلیگ نیز حریفان دست و پا بسته ای برای باقی تیمها نبوده و ارائه بازیهای نزدیک و پایاپای از آنان در مصاف با قدرتهای بسکتبال ایران نشانه غیرقابل پیش بینی بودن نتایج رقابتهای فصل جاری سوپرلیگ است.

پس از این رو شایسته است همه آنانی که دل در گرو گرگان دارند و نه در حرف بلکه در عمل، آرزوی کسب نتایج مناسب توسط  بسکتبال گرگان به عنوان نماد ورزش این دیار را دارند، با درک شرایط تیم از لحاظ میزان سرمایه گذاری، و نیز عدم ایجاد حس تفاوت بین بازیکنان، بررسی نتایج کسب شده توسط دیگر مربیان ، عدم به کارگیری ادبیات توهین آمیز در نقد کادر فنی و به تبع تضعیف روحیه مجموعه ، و ... سبب ساز پرکشیدن جغد حاشیه از ورزش اول گرگان باشند.

تیم بسکتبال شهرداری دوشنبه و پنجشنبه هفته آینده در دو بازی سخت می بایست در بندرامام و گرگان به ترتیب به مصاف دو حریف قدرتمند پتروشیمی ماهشهر و صبامهر تهران برود.

---------------------------------

با ورزش گرگان

*- تیم فوتبال آرد گرگان نماینده این دیار در لیگ دسته دوم باشگاه های کشور علیرغم ارائه یک بازی خوب، در تهران با نتیجه 2 بر صفر در مقابل نفت این شهر که صدرنشین بلامنازع رقابتها است شکست خورد.

*- تیم دختران رشددانه گرگان در پایان مرحله نهایی سوپرلیگ بسکتبال باشگاه های کشور به مقام چهارم ایران رسید. کسب این مقام توسط دختران گرگانی با توجه به رقابت تنگاتنگ تیم های حاضر در سوپرلیگ بانوان ایران بسیار ارزشمند می نماید. تیمهای آرارات تهران، فولاد مبارکه سپاهان اصفهان و نفت تهران رده های اول تا سوم این مسابقات را کسب کردند.

* - این روزها شایعاتی مبنی بر برکناری ساکت الهامی سرمربی اتکا گرگان نماینده فوتبال استراباد در لیگ دسته اول شنیده میشود. در این بین حتی نام افرادی به عنوان جایگزین الهامی مطرح شده است. لیکن بنا به گفته یکی از افراد نزدیک به تیم اتکا این موضوع منتفی بوده و با توجه به نتایج خوب نماینده فوتبال گرگان، ساکت به کارش ادامه خواهد داد. اتکا گرگان زمین جمعه 25 بهمن در استادیوم آزادی به مصاف شاهین اهواز میرود.

*- در رقابتهای دوچرخه سواری گرامیداشت دهه فجر که صبح امروز جمعه یازدهم بهمن برگزار شد حضور دوچرخه سواران دختر گرگانی بسیار جلب توجه می نمود. حضور پرشور دختران ورزشکار گرگانی در این رقابتها موجب تشویق بسیار آنان از سوی خانواده ها شد لیکن جالب آن بود که گزارشگر صدا و سیما که با همه و همه در حاشیه این رقابتها گفت و گو میکرد از مصاحبه با ورزشکاران خانم خودداری کرد.

*- ووشو کاران گرگانی در رقابتهای قهرمانی کشور که عصر دیروز در قم به پایان رسید نایب قهرمان ایران شدند.

*- نماینده کبدی گرگان راه و ترابری که با کسب مقام اول گروهش به جمع چهار تیم برتر ایران راه یافته این روزها با انجام تمرینات منظم عزم خود را برای کسب مقام قهرمانی باشگاه های ایران جزم کرده است.

 

 

/ 3 نظر / 5 بازدید
Gorgan-Parkour

Hi Blog Gorgan-Parkour www.gorgan-parkour.blogfa.com email: gorgan_parkour@yahoo.com

کسرا بهرامی

سلام عمو جون من هنوز نیومدم ولی بابام گفته که شما وبلاگ نویس قهاری هستید. بابام خیلی از (سوسن و سوسک و ...) واسم گفته. راستی عموجون، بچه های گروهبان محله خیلی به وجود شما افتخار می کنند. 2228922 2227836 2239660

کسرا بهرامی

راستی عمو علی تا من نیومدم پیامی از من رو نمایش ندی ها. دمت گرم. فقط بچه گرگان.