آیا تیم اتکا واگذار می شود؟/دلسردی سرمایه گذار باشگاه به جهت عدم تحقق وعده ها

بنا بر اخبار غیررسمی گفته می شود مهندس سیدعلیرضا میری که به همراه برخی سهامداران فعالیت های اقتصادیش، طی سال های اخیر با حمایت از باشگاه فوتبال صنایع اتکا گرگان، میلیاردها تومان برای فوتبال گرگان و گلستان هزینه کرده است به دلیل برخی مسائل علی الخصوص عدم تحقق وعده های حمایتی و البته برخی موانع ایجاد شده، به صورت جدی قصد واگذاری باشگاه مذکور را به اداره کل ورزش و جوانان دارد.

مهندس سیدعلیرضا میری که از سوابق وی می توان به معاون عمرانی استانداران گلستان، خوزستان، سمنان، مازندران و همدان اشاره کرد در سال 90 و در میانه مشکلات مالی باشگاه اتکا با انعقاد تفاهمنامه ای، نیکوکارانه مجموعه مذکور را تحویل گرفت لیکن علیرغم میلیاردها تومان هزینه برای باشگاه مذکور طی چهار سال گذشته، حمایت لازم از او و همراهانش همچون قنبرنیا و تازیکه و .... صورت نگرفت تا وی در نهایت تصمیم به واگذاری تیم مذکور بگیرد.

لازم به ذکر است مهندس میری علیرغم صرف هزینه سنگین برای تیم مذکور، نه تنها راضی نشد نام تیم اتکا گرگان را به شرکت تجاری خود تغییر دهد بلکه با هزینه کردن در پشت صحنه، نه خود نه دیگر سرمایه گذاران همراهش، حاضر نشدند برای لحظه ای جهت تبلیغات یا ... در مقابل دوربین ها یا .... حاضر شوند.

در این بین و در حالی که با تلاش مدیریت، کادر فنی و بازیکنان مجموعه باشگاه صنایع اتکا، این تیم در فصل گذشته مسابقات و در مصاف با تیم های عمدتا دولتی و صنعتی، توانست با اقتدار به لیگ دسته اول فوتبال ایران صعود کند، واگذاری این مجموعه در حالی که بخش خصوصی به لحاظ شرایط اقتصادی با اما و اگر در زمینه سرمایه گذاری در ورزش حضور پیدا می کند، نیاز به آسیب شناسی و پیگیری جهت رفع مشکلات پیش روی این سرمایه گذار گرگانی دارد.

لازم به ذکر است مهندس سیدعلیرضا میری هم اکنون علاوه بر فعالیت در بخش خصوصی، به عنوان مشاور استاندار گلستان در امور عمرانی هم مشغول فعالیت است.

/ 0 نظر / 28 بازدید