ناصری به مجلس رفت و ناصر به کویت

بالاخره پس از کش و قوس‌های فراوان، رئیس ستاد مرکزی بازرسی انتخابات به شایعات پایان و از معرفی شدن دکتر عبدالحسین ناصری به فرمانداری حوزه انتخابیه مرکز استان به عنوان نماینده دوم ،به جای دکتر عبدالناصر ایزدی که پیش از این به عنوان منتخب مردم معرفی شده بود خبر داد.

هر چند که شاید این تغییر ، سبب ناراحتی بسیاری شود اما در این بین نگارنده فارغ از نتیجه اعلام شده، رای مناسب و هدفمند گرگانی‌ها به ایزدی ترکمن و قرار نگرفتن آنان تحت تاثیر دایره شایعات و تعصبات مذهبی رایج زمان انتخابات را طلیعه‌ای مثبت و نشانه‌ای از دوستی ریشه‌دار و دیرینه اهالی گرگان‌زمین با همسایگان ترکمن و حمایت آنان از یکدیگر در عرصه‌های حساس میداند.

بماند آنکه به صحنه آمدن گروههایی عام از مردم گرگان چه شهری و چه روستایی در زمان انتخابات به سود ایزدی ، برخلاف دوره‌هایی که گروه‌های مرجع سیاسی تعیین‌کننده بودند و شتاب دادن به موج ایزدیِ برخاسته از میان مردم در جای‌جای حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا، پیامهای بسیاری با خود به همراه داشت.

آری، با ورق خوردن برگه متعلق به گرگان و آق‌قلا به عنوان صفحه آخر دفتر انتخابات مجلس و حضور دکتر ناصری در بهارستان و بازگشت دکتر ایزدی به کویت طی چند روز آینده ، پرونده انتخابات مجلس هشتم کشور پس از مدتها بسته شد.

/ 4 نظر / 8 بازدید
طلبه بسیجی

باسلام وادب این است طرفداری عملی ازولایت!!! دروبلاگم بخوانید باآرزوی موفقیت وبهروزی

رضا مياندره

سلام فکر میکنم یادداشت من و شما شباهت به همدیگر دارد. بهرحال جالب بود.

x

نشستن بر صندلی سبز بهارستان مهمتر از نشستن بر قلب مردم اگاه نیست ایزدی منتخب و عامل وحدت شیعه و سنی در منطقه بود و کرسی دلهای مردم را بدست اورد ولی کرسی دلهای جناح تمامیت خواه را نتوانست[عصبانی][قهر]

م.ت

مردمان گرگان زمین و ترکمن ها مصداق بارز وحدت و همدلی هستند اگر تعصبات سیاسی و مذهبی بگذارد . در مورد انتخابات با این دیدگاه حاکم فکر نکنم ترکمن ها تا صد سال اینده هم نماینده خود را داشته باشند.