توهین به بسکتبالیستهای گرگان پیش از جدال با بیم در بابل

تمرین تیم بسکتبال شهرداری گرگان در بابل تحت تاثیر فحاشی برخی هواداران منتسب به بیم بر علیه بازیکنان گرگان همچون مجتبی بنی عقیل و مهدی عسگرنژاد قرار گرفت.

گفته میشود شدت این توهین ها و حرکات غیر ورزشی به حدی بوده که کادر مدیریتی تیم گرگان در تماس با مسئولان فدراسیون بسکتبال ضمن گلایه شدید از رفتار برخی هواداران بیم، به آنان متذکر شده اند در صورت استمرار این روند از بازی در مقابل حریف خودداری خواهند کرد.

همچنین برخلاف قوانین و با وجود درخواست سرمربی گرگان به جهت تمرین تیم شهرداری پشت درهای بسته، لیکن با عدم همکاری صورت گرفته از سوی میزبان، تماشاگران در زمان‌هایی از تمرین در سالن حاضر شده و بعضا" با برخی رفتارهای غیرورزشی سبب شدند فضایی خارج از شئون این حرفه بر محل تمرین شهرداری حاکم شود.

لازم به ذکر است از ابتدای هفته مقرر شده بود هواداران بسکتبال گرگان جهت حمایت از تیم شهرداری با استفاده از سه اتوبوس راهی بابل شوند. در این بین به جهت مقابله با کارشکنی های احتمالی میزبان این موضوع علنی نشده بود. لیکن پس از اطلاع مسئولان فدراسیون بسکتبال از اقدامات برخی تماشاگران بابلی در تمرین امروز گرگان و از آن سو حرکت مشتاقان بسکتبال استراباد به سوی آن شهر، شب گذشته آنها از مسئولان شهرداری خواستند هواداران این تیم به جهت جلوگیری از بروز تنش از حضور در سالن بابل برای حمایت تیم گرگان خودداری کنند. فدراسیون بسکتبال همچنین متعهد شده است امنیت این بازی را تامین کند.

لازم به ذکر است بنی عقیل و عسگرنژاد دو بازیکن فیکس شهرداری گرگان،که در تمرین چهارشنبه بیش از دیگران مورد توهین قرار گرفتند سال گذشته با پیراهن بیم بابل به میدان می رفتند.

 اخبار دریافتی از اردوی تیم گرگان در بابل حاکی از آن است که علیرغم اتفاقات روی داده برای گرگانیان در آن شهر، بازیکنان تیم کم سرمایه اما غیرتمند شهرداری برای شکست تیم میلیاردی بیم هم قسم شده اند.

در این بین ، نتیجه این بازی هر گونه که رقم بخورد فرصت جبران برای شهرداری گرگان در بازی برگشت مهیا بوده و گرگانیان از اینکه دیارشان همچنان به عنوان یکی از شهرهای فرهنگ مدار ایران مطرح است به خود می بالند.

تیم بسکتبال شهرداری گرگان ساعت 17:30 پنجشنبه 21 آذر در سالن شهید سجودی بابل به مصاف بیم آن شهر می رود.

/ 4 نظر / 4 بازدید
ورزش گرگان و ایران

واقعا باید به حال این بابلیها تاسف خورد هرچند باید این حرکتها را نشان دهند تا فرق انها با مردم با فرهنگ گرگان مشخص شود زنده باد مردم با فرهنگ گرگان[گل][گل][دست]

...................

تعجب ميكنم اصلا چرا به بحث با بابلي ها ميپردازيد. اينها دو سال است آمدند و دو سال ديگر ميروند. چي هم دارن كه با اينا كل كل ميكنيد. پارسال كه دو رده از ما پايينتر بودن و امسال هم كه هنوز پشت سر ما ان. كلاس گرگاني ها خيلي بالاتر از اين حرفهاست. بذار اينا همينجوري توهين و فحاشي كنن. خودشان را نشان ميدهند

علی ثقفی

سلام وب جالب و خوبي داريد از وب ما هم بازديد كنيد و نظرتون رو بديد تا در صورت تمايل تبادل لينك داشته باشيم .ََ

میلاد

حالا بازم با ما کل میندازید؟ تو جهنم بابل ذوب شدید !!!!!