انصراف کامل تیم فوتسال دختران سرخپوشان گرگان از سوپر لیگ ایران

با موافقت فدراسیون فوتبال ایران با انصراف تیم فوتبال داخل سالن دختران سرخپوشان گرگان از ادامه رقابت های سوپرلیگ فوتسال ، این تیم باسابقه به یک دسته پایین تر ( دسته اول ) سقوط کرد.

به گفته مجید دزیانی مدیرعامل باشگاه سرخپوشان گرگان ، تیم فوتسال دختران این باشگاه از سال 83 تاسیس و بعد از قهرمانی در استان در رقابت های لیگ دسته دو کشور حضور یافت که پس از کسب مقام اول آن مسابقات ، به لیگ دسته یک ایران راه یافت .

دزیانی می گوید : تیم ما با تلاش و غیرت مجموعه با دست های خالی در رقابت های لیگ دسته اول ایران حاضر شد و در پایان آن مسابقات نیز به عنوان یکی از سه تیم برتر به سوپرلیگ ایران راه یافت .

مدیرعامل باشگاه سرخپوشان می افزاید : نماینده شهرستان گرگان سال گذشته در اولین سال حضورش در رقابت های سوپر لیگ ، با هزینه کرد بسیار ناچیز در مقایسه با دیگر تیم ها که بعضی از آنها اردوهای خارجی در کشورهایی همچون ایتالیا داشتند ، توانست مقام سوم سوپرلیگ را کسب کند.

وی اظهار می دارد : این در حالیست که با غیرت دختران گرگانی ، تیم ما در رقابت های جام حذفی مقام نایب قهرمانی را کسب کرد که در این بین اگر مطمئنا کمی بیشتر حمایت شده و حاشیه ها در تیم به وجود نمی آمد ، قهرمانی و حضور در رقابت های آسیایی با نام گرگان دور از انتظار نبود.

مجید دزیانی درباره رقابت های سال جاری سوپرلیگ فوتسال ایران می گوید : تیم های رقیب هر یک با اسپانسرهای صاحب نام در این رقابت ها حاضر و بازیکنان بزرگی را جذب کرده اند به عنوان مثال تیم شن سای ساوه سه بازیکن صاحب نام برزیلی را در ترکیب خود دارد اما تیم ما در حالی که بعضی از بازیکنانش جذب تیم های متمول و صاحب سرمایه شده بودند ، با حمایت برخی ادارات و نیز با تکیه بر کمک های نیکوکاران گرگانی که البته در حد حضور در لیگ برتر نبود ، به سختی میتوانست هزینه ایاب و ذهاب تیم با مینی بوس به شهرهای دور دست ایران یا تهیه بلیت اتوبوس برای بازیکنان و کادر فنی ، و غذای مجموعه و هزینه داوران را فراهم کند. تازه این در حالی بود که گاه به جهت کاهش هزینه ها مجبور بودیم تعداد قابل توجهی از اعضا را با خود به شهرهای دیگر نبریم.

وی می افزاید : به جهت مشکلات مالی و نداشتن اسپانسر در حد سوپرلیگ ، حتی یک ریال نتوانستیم به بازیکنان و کادر فنی پرداخت کنیم لیکن این بزرگواران به جهت زنده نگاهداشتن نام گرگان غیرتمندانه در رقابت ها حاضر می شدند .

مدیرعامل باشگاه سرخپوشان گرگان می گوید : به جهت عدم توان مادی لازم برای حمایت از اعضای مجموعه و به جهت جلوگیری از ایجاد زحمت بیشتر برای بازیکنان و کادر فنی ترجیح دادیم از ادامه رقابت های فوتسال انصراف دهیم تا تمرکز خود را برای روی تیم فوتبال دختران این باشگاه قرار دهیم .

مجید دزیانی خاطرنشان می کند : سهمیه سوپرلیگ فوتسال ایران با تلاش و جنگندگی دختران غیرتمند و ورزشکار گرگانی به دست آمد در حالی که حمایت لازم در حد سوپرلیگ از ما نشد ، این در حالیست که دیگر استان ها با صرف هزینه های کلان حاضر به خرید این امتیازها و حضور در مسابقات هستند.

لازم به ذکر است تیم فوتبال دختران باشگاه مردمی سرخپوشان گرگان که کم و بیش با مشکلاتی همچون رشته فوتسال مواجه است اکنون در جدول رقابت های سوپر لیگ در رتبه پنجم قرار دارد و امروز جمعه به مصاف تیم کرمانشاه می رود.

این در حالیست که هیچ یک از استان های منطقه اعم از خراسان رضوی ، مازندران ، سمنان و خراسان شمالی فاقد امتیاز لیگ برتری فوتبال بانوان هستند .

چندی پیش تیم فوتسال دختران اترک گرگان از ادامه رقابت های فوتسال زیرگروه کشور انصراف داده بود.

پی نوشت یک : مطلب آرشیوی گرگان ما درباره مشکلات تیم فوتسال سرخپوشان گرگان را از اینجا بخوانید .

پی نوشت دو : مجید دزیانی مدیرعامل باشگاه سرخپوشان گرگان امشب مهمان برنامه ورزش پنج شبکه استان است که بعد از ساعت 21 پخش میشود.  

 

/ 10 نظر / 5 بازدید
جامه دران

[گل]

ادریس

سلام مهندس ... مطالب جالبی داری ..از چمبولک خیلی خوشم اومد :دی فدایی داری :) شمام اگه دوس داشتی یه سر بزن به ما :)

احسان

آپ آخر !!! بدرود [خداحافظ]

جواد رمضانپور

سلام با یک پست بسیار داغ و خفن بروزم. یک قصه است و آن قصه ، قصه عجیب عدالت در ایران اسلامی ماست. در ضمن خوشحال می شویم با هم تبادل لینک داشته باشیم اگر مایل باشید حتما تشریف بیارید منتظریم http://jramezanpour.blogfa.com موفق باشید

عشق من گرگان

مگه تعاونی اعتبار امید جلین اسپانسرشان نبود؟ اونموقت که پرچم این تعاونی رو همه جا نشان میدادین از این صحبت ها نبود؟!

میثم

سلام مهندس. مشکلات مالی دارد کل ورزش استان را نابود می کند . تیم های دیگر هم حال روز خوشی ندارند و اما آنهایی که باید به فکر باشند افسوس سر در لاک سیاست فرو برده اند و تکیه بر پست هایشان . از اشهار لطفتان نسبت به خودم متشکرم . آرزو می کنم کتابهای بعدی تون رو هم بخونیم و لذت ببریم .

نرگس

سهلام عزیزم [لبخند] از اینجا خوشم اومد اگه با تبادل لینک موافق بودی خبرم کن [گل]