در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

ظهر سه شنبه به دعوت هنرمند گرامی رهبان مسلمی عقیلی مشاور جوان و مسئول روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در تمرین نمایشی که به گویش گرگانی و توسط مربیان کانون در حال اجرا بود حضور یافتم.

بنا به گفته مسلمی عقیلی کارگردان این نمایش، مربیان کانون علاوه بر انجام کار تحقیقی در رابطه با گویش و فرهنگ گرگانی، در بسیاری از روزهای ماه مبارک رمضان و در گرمای طاقت فرسای گرگان، برای ارائه کاری زیبا و هنری با جدیت به تمرین پرداخته و الحق و الانصاف نیز کار خوبی را عرضه کرده بودند.

بسیار لذت بردم و در دل تحسین کردم هنرمندان دیار ما را که علیرغم مشکلات چه عاشقانه به تلاش و ... مشغولند.

ضمن تشکر خاص از رهبان مسلمی عقیلی و تک تک اعضای گروه، و سرکار خانم حسینی معاون کانون، سپاس ویژه ای دارم از سیفی استرابادی مدیرعامل کانون که به جهت حضورشان در معیت گروهی برای اجرای برنامه برای کودکان روستای در معرض رانش فارسیان چشمه ساران آزادشهر، دیدارشان میسر نشد اما وظیفه خود دانستم تلفنی از ایشان نیز به جهت اهتمام و پشتیبانی‌شان کمال تشکر را داشته باشم.

پی نوشت: علاقه ام به نوشتن و خواندن را تا حدودی مرهون کانون پرورش فکری میدانم. در ایام کودکی و ابتدای نوجوانی، مادرم برای گریز از پرسه زدن های متوالی ام در کوچه و خیابان و پرهیز از شیطنت!!! مرا راهی کلاس ها و برنامه های کانون در کوی ویلا (خیابان سارا و دارا فعلی) کرد و ... .!!!! یادش به خیر.

/ 0 نظر / 29 بازدید