و مرثیه ای برای گرگان

احداث سد کبودوال در علی آباد کتول و پیگیری جهت انتقال دانشکده فنی مهندسی دانشگاه جامع گرگان به آن شهرستان ، احداث کارخانه سیمان در گالیکش ، آغاز احداث سد نرماب چلچای در مینودشت و بهره برداری از کارخانه فولاد نورد در آن شهرستان ، اجرای طرح بزرگ گردشگری با میلیاردها تومان سرمایه گذاری عمانی ها در بندرگز ، پیگیری برای احداث پالایشگاه بیو دیزل و کارخانه تولید روغن های خاص در گنبد و ارتقا مجتمع آموزش عالی آن شهرستان و فعالیت آن از این پس با نام دانشگاه گنبد ، و دهها پروژه ریز و درشت دیگر از مواردی است که طی سالهای اخیر با همت نمایندگان شهرستان های مختلف استان انجام و سبب ساز تسریع در حرکت آن مناطق به سوی توسعه شده است.

در آخرین نمونه رستگار نماینده مردم گنبدکاووس و داشلی برون همانگونه که براساس این خبر 21 آذر 89 خبرگزاری فارس از پیگیری برای احداث کارخانه ذوب آهن استان در گنبدکاووس خبر داده بود سرانجام گویی تلاش نیک و ماندگارش برای حوزه انتخابیه اش نتیجه داد تا آنکه ابراهیمی مدیرکل تعاون استان در این خبر تاریخ 13 اردیبهشت 90 با اشاره به رفع مشکل مکان یابی!! این مجتمع از احداث این پروژه با سرمایه گذاری 1500 میلیارد تومان و اشتغال مستقیم و غیرمستقیم 2700 نفر در گنبد خبر داد.

در این میان هر چند که می بایست به مردم گنبد و البته اهالی دیگر شهرستان های مختلف استان به جهت پیگیری های نماینده هایشان برای توسعه حوزه انتخابیه شان و انجام کارهای بزرگ و ماندگار و صدالبته تاثیرگذار در آن مناطق تبریک گفت لیکن باید افسوسی برای گرگان که یک چهارم جمعیت استان را در خود جای داده خورد که ... .

/ 0 نظر / 7 بازدید