باشگاه امام علی (ع) گرگان؛ متفاوت ترین تیم لیگ برتر وزنه برداری ایران

لیگ برتر وزنه برداری ایران امسال یک مهمان متفاوت دارد؛ باشگاه امام علی (ع) گرگان.

تفاوت نماینده گرگان با دیگر تیم های حاضر در لیگ برتر یکی و دو تا نیست. تیم های لیگ یا وابسته به شرکتهای بزرگ نفتی ایران هستند به مانند ملی حفاری، مناطق نفت خیز جنوب، پالایش و پخش کرمانشاه، نفت و گاز فارس، یا آنکه منتسب به نهاد یا تشکیلات سابقه داری هستند مانند دانشگاه آزاد یا نیروی زمینی. در این بین تیم امام علی (ع) گرگان بدون وابستگی به هیچ سازمانی و تنها با هزینه شخصی چند گرگانی عاشق که البته آنها نیز زندگی معمولی دارند با این تیمهای متمول مصاف میدهد.

لیگ برتر وزنه برداری در گرگان

عکس ها: حامد خورشیدی / جام جم آنلاین

متوسط قرارداد وزنه برداران تیمهای حاضر در این لیگ اکثرا حول و حوش 15 تا 20 میلیون تومان است لیکن هزینه در نظر گرفته گرگانی ها تا پایان این دوره از مسابقات، 5 میلیون تومان است. تعجب نکنید 5 میلیون تومان.

تیمهای حاضر در لیگ برتر جهت حضور در مسابقات شهرهای مختلف از هواپیما استفاده می کنند لیکن وزنه برداران گرگانی صدها کیلومتر راه را با خودروی ون امید رضایانی دبیر هیئت وزنه برداری استان و سرپرست تیم امام علی گرگان طی میکنند.

 از امید رضایانی دلیل شرکت در لیگ برتر را علیرغم وجود این همه مشکل می پرسیم تا جوان میخچه گرانی بگوید: برای بازگشت وزنه برداری گرگان به روزهای باشکوه گذشته میبایست از جایی شروع میکردیم و از این رو با بلند پروازی و پیگیری بسیار سهمیه لیگ برتر را برای این دیار به دست آوردیم تا با وجود سختی های بسیار، وزنه برداران این دیار فرصت عرض اندام در مقابل غولهای وزنه برداری ایران را به دست بیاورند.

سرپرست باشگاه امام علی (ع) گرگان که تا به اینجای کار بخشی از هزینه ها را به صورت شخصی متقبل شده است با اشاره به مشکلات مالی باشگاه میگوید: ما حتی در پارچه اعلان برگزاری مسابقات هفته پنجم لیگ برتر که به میزبانی گرگان برگزار میشد صرفه جویی کردیم لیکن با وجود این همه نداری دوستان غیرتمند دست به دست هم دادند تا گرگان میزبان شایسته ای برای پولادمردان کشور باشد.

رضایانی اظهار می دارد: در این بین وزنه برداران ما کم فروشی نکرده و با نهایت تلاش در این رقابتها حاضر و تا به اینجای کار نیز از دید ما نتایج خوبی هم کسب کرده اند.

وی متذکر میشود: تربیت بدنی گرگان یک میلیون تومان به تیم کمک کرده و تربیت بدنی استان هم قرار شده با در اختیار گذاشتن مبلغی یاری رسان ما باشد که در این وانفسا میتواند تا حدودی مشکلات نماینده وزنه برداری گرگان را کم کند. 

------------------------

گزارش تصویری از لیگ برتر وزنه برداری ایران در گرگان/ حامد خورشیدی/ جام جم آنلاین

http://www.jamejamonline.ir/pics.aspx?newsnum=100957031117

 

/ 0 نظر / 15 بازدید