گرگانی‌ها در سوپرلیگ فوتبال صاحب نماینده می‌شوند؟

پشتیبانی وزارت صنایع از تشکیل یک تیم فوتبال حرفه‌ای در سطح استان از سوی استانداری و تربیت‌بدنی؛ این یکی از مصوبه‌های سفر دور دوم رئیس جمهور به گلستان بود. مصوبه‌ای که در صورت اجرا میتواند با توجه به بعد تبلیغی فوتبال در ایران نه تنها سبب شادمانی بسیار جوانان گرگان‌زمین شود بلکه نام این دیار را در عرصه‌ رسانه‌های ایران بیش از پیش طنین‌انداز کند.

هر چند که عنوان کلی تیم حرفه‌ای تنها شامل سوپرلیگ فوتبال نشده و بلکه میتواند تیمهایی از دسته اول و دوم ایران را هم دربرگیرد؛ لیکن شنیده‌ها حاکی از آن است که دوباره بحث انتقال امتیاز باشگاه صباباتری به خارج از تهران مطرح و احتمال واگذاری این امتیاز به گرگان وجود دارد. بر این اساس گفته میشود تصویب مصوبه مذکور نیز در این راستا بوده است.

البته رئیس جمهور نیز دقایقی پیش از ترک گرگان در گفت و گو با خبرنگاران گفت: جوانان ،دیروز از ما تقاضای داشتن یک تیم قوی فوتبال برای مطرح شدن نام این منطقه را داشتند و ما هم گفتیم چشم، ما هم پشتیبانی مالی میکنیم.

انتظار می‌رفت در این سفر نام اسپانسر فصل جدید بسکتبال گرگان نیز اعلام شود اما با عدم اعلام این موضوع ، یک منبع مطلع اعلام کرد علی‌آبادی رئیس سازمان تربیت بدنی کشور قول تقبل بخشی از هزینه‌های بسکتبال گرگان و والیبال گنبد در سال جاری را داده است. 

 

/ 0 نظر / 4 بازدید