انتظار بسکتبالدوستان گرگانی

گویا هواداران دوآتشه بسکتبال گرگان یک سال دیگر باید شاهد هنرنمایی بازیکنان تیمهای متمول دیگر شهرها در دیارشان باشند. آری، گویا با تمام حرف و حدیثها مبنی بر یافتن اسپانسر قدرتمند برای حمایت مالی از بسکتبال گرگان، تیم باید باز هم با همان بودجه 400تا 500 میلیون تومانی سال گذشته که امسال به صورت مشترک از سوی یک شرکت خصوصی، شهرداری، استانداری و تربیت‌بدنی تامین میشود به مصاف رقبای خود برود. رقبایی که اکثرا بین یک تا دو میلیارد تومان در سوپرلیگ هزینه میکنند.

در این بین آخرین امید علاقه‌مندان بسکتبال گرگان، جلسه‌ای است که فردا با حضور مهندس محمودزاده استاندار گلستان، نوری معاون سیاسی امنیتی استانداری و رئیس هیئت بسکتبال استان، پاشا مدیرکل تربیت‌بدنی گلستان، کریمی شهردار و رئیس هیئت بسکتبال گرگان، طهماسبی رئیس اداره تربیت‌بدنی شهرستان با مدیر صنایع غذایی عالیا در استانداری به جهت ترغیب شرکت مذکور به سرمایه‌گذاری بیشتر در این رشته برگزار میشود است.

بسکتبالدوستهای گرگانی از استاندار گلستان انتظار دارند همانطور که این روزها در حرکتی پسندیده به شدت پیگیر انتقال امتیاز باشگاه صباباتری به استان است در زمینه ترغیب اسپانسرها به حمایت بیشتر از بسکتبال این دیار نیز پیگیریهای خود را ادامه داده تاموجبات شادمانی هزاران جوان مشتاق گرگانی که در لوای بسکتبال عشق به دیارشان را فریاد می‌زنند فراهم شود.

همچنین با توجه به بعد تبلیغی حضور مقتدرانه بسکتبال گرگان در سوپرلیگ در بین ایرانیان ورزش‌دوست، افزایش اعتماد به نفس جوانان گرگانی با پیروزی‌های تیم، و .... انتظار می‌رود شورای شهر و تربیت‌بدنی نیز اعتبار بیشتری جهت حمایت از نماینده پرسابقه این دیار اختصاص دهند.

 

/ 0 نظر / 5 بازدید