بهسازان نو گرگان قهرمان لیگ دسته اول فوتبال استان / بی پول‌ها اول شدند

تیم فوتبال بهسازان نو گرگان در حالی قهرمان لیگ دسته اول استان شد که هزینه های سنگین تیمداری و ... به شدت سبب ایجاد مشکل برای مسئولان این تیم شده است.

بهسازان نو که هزینه های آن از سوی چند علاقمند به فوتبال گرگان تامین میشود در حالی بر سکوی قهرمانی این رقابتها تکیه زد که از همان ابتدای مسابقات همگان همای قهرمانی را بر شانه یکی از دو  تیم گرگان یا همت گنبد می دیدند . در این بین تا هفته آخر رقابتها نیز به جهت هم امتیاز بودن دو تیم، چهره قهرمان مشخص نبود تا آنکه بهسازانی ها در روز آخر با شش گل زجاج را شکست داده و گنبدی ها نیز در زمین علی آباد کتول دو بر دو مساوی کردند تا نماینده مرکز استان با 12 برد، 4 مساوی و بدون شکست با جمع کردن 40 امتیاز قهرمان بلامنازع رقابتها شود.

اما بدهی های سنگین بهسازانی ها طعم شیرین این قهرمانی را به کام آنان تلخ کرده است.

مدیرعامل این باشگاه که خود تنها یک کارمند ساده بوده و به جهت علاقه اش به فوتبال گرگان و با اتکا به همراهی شهاب خوزین و رضا نامنی ، این تیم را سرپا نگه داشته است اظهار می دارد: با توجه به هزینه های سنگین تیمداری پیش از شروع مسابقات با یک شرکت خصوصی به توافق رسیده بودیم  تا در این مسیر همراه ما باشد لیکن ناگهان شرکت مذکور از تامین مبلغ متعهد شده سر باز زد و ما ماندیم با کوهی از مشکلات.

ضیاالدین مهدوی می افزاید : ما در تمهیدات پیش از مسابقات تیم را برای قهرمانی بسته و حتی به علت تاخیر در آغاز رقابتها ، 35 بازی تدارکاتی در داخل و خارج استان داشتیم.

وی خاطرنشان میکند: در این بین تیم ما حتی در انجام مسابقه در زمین آزادی گرگان با مشکل مواجه بوده  تا تنها بتوانیم دو بازی خود را در مرکز شهر و در زمین مذکور انجام دهیم و گرنه اگر همراهی چهره هایی مانند عیسی ساورسفلی و عبدالحسین ملاح نبود و زمینهای شموشک و جهادکشاورزی در اختیار ما قرار نمی گرفت از انجام بازی در حومه گرگان هم محروم بودیم.

مدیرعامل بهسازان نو میگوید: با طول کشیدن رقابتها هزینه های برآورد شده ما بیشتر از حد تصور شد و از آن سو پیگیری های ما برای جلب کمک مالی از ادارات و شرکتهای گرگان به سرانجام نرسید.

ضیاالدین مهدوی اظهار میدارد: هم اکنون نیز نزدیک به 5/8 میلیون تومان بدهکاری داریم که تامین آن برای ما بسیار مشکل است.

وی میگوید : این در حالی بود که تیم رقیب ما همت گنبد در بحبوحه مسابقات جهت انجام رقابتهای تدارکاتی عازم کشور ترکمنستان شد.

مدیرعامل بهسازان نو خاطرنشان میکند: وضعیت مالی تیم آن قدر وخیم است که پس از قهرمانی نتوانستیم برای تشکر بازیکنان و کادر فنی رادور هم جمع کنیم چون حتی در تامین  هزینه چای و ... این نشست هم مشکل داریم.

بهسازان نو گرگان با این وجود میبایست در نیمه دوم فروردین 88در سوپرجام استان به مصاف همت گنبد نایب قهرمان لیگ یک استان و شاهین بندرگز نماینده ناکام استان در فصل ٨٧ لیگ دسته سوم برود. قهرمان این رقابتهای سه جانبه به عنوان نماینده استان در لیگ دسته سوم سال ٨٨ حضور می یابد.

اسامی بازیکنان ، کادر فنی و مدیریتی بهسازان نو گرگان

ضیا الدین مهدوی ( مدیرعامل) ، رضا نامنی ( سرپرست) ، عبدالحکیم قره جه ( سرمربی) ، شهاب خوزین ( مربی)  ، جبار سخندان ( مربی دروازه بانان)

  بازیکنان: سیدحامد حسینی ، بهروز فخرالدین ، یاسر محمدرضانژاد ، عبدالاحد قزاق ، مجید نجفی ، مهران قرنجیک ، امید تجری ، یحیی محمدی ، احمد میرزاعلی، امین طوطی ، جواد رضایی ، نیاز بگی ، روح الله ساورعلیا ، فرامرز علی گلی ، سید نعمت حسینی ، مصطفی رحیمی، عمران ساورعلیا، ایمان روشن زاده، حسین تازیکه، علی رضا بلی، رضا صادقی، مجید صالح راد، میثم بخشنده.

--------------------

*- تیم اتکا گرگان نماینده این دیار در لیگ دسته اول فوتبال که به تازگی یک دروازه بان کامرونی جذب کرده است 25 اسفند در نوشهر به مصاف شموشک می رود.

*- تیم بسکتبال شهرداری گرگان که دوشنبه این هفته  در مشهد با حساب 101 بر 86 هیئت بسکتبال خراسان رضوی را شکست داده بود ، فردا پنجشنبه میزبان هیئت بسکتبال لنگرود است.

*- تیم فوتبال آرد گرگان امروز دوشنبه  و در حالی که تا اواخر بازی یک بر صفر از ایرانجوان بوشهر پیش بود با دریافت دو گل در دقایق انتهایی ، دو بر یک مغلوب شاگردان ناصر ابراهیمی شد.

/ 2 نظر / 17 بازدید
منصور

سلام آقای نصیبی مثل همیشه خوب و قوی می نویسید یه سر به ما بزن خوشحال می شیم. با ما به از این باش که با اهل جهانی