توفان اتکا گرگان در استادیوم پیر استراباد

تیم فوتبال اتکاء گرگان در چارچوب رقابتهای لیگ دسته اول ایران، با ارائه یک بازی توفانی با 4 گل دیهیم اهواز حریف جنوبی خود را شکست داد.

اتکا گرگان که به شدت از سوی تماشاگران گرگانی حمایت میشد گل اول خود را در دقیقه 11 و از روی یک شوت پشت هجده قدم به دست آورد.

در ادامه بازی و در دقیقه 25 ، رضا کرمانشاهی داور بازی ساکت الهامی سرمربی اتکا گرگان را به جهت اعتراض وی به سوتهای یک طرفه قاضی، اخراج تا وی از روی سکوها به هدایت تیم بپردازد.

گرگانی ها در نیمه دوم نیز پا پس نگذاشته و با استفاده از ضعف سمت راست خط دفاعی دیهیم حملات زیادی را به روی دروازه حریف ترتیب داده تا علیرغم هدر دادن چند موقعیت مناسب، سه گل دیگر در دقایق 47، 86 و 88 وارد دروازه حریف اهوازی کرده و لبخند رضایت را بر لب تماشاگران گرگانی بنشانند.

گلهای اتکا در این دیدار توسط مجتبی اسلامی، محسن صلح جو، سید محمدعلی حسینی و روح الله عبداللهی وارد دروازه حریف شد.

اتکا گرگان با کسب این پیروزی ، از هفت بازی خود صاحب سه پیروزی و نه امتیاز شده و بر رده ششم جدول رده بندی گروه خود تکیه زده است.

اتکا گرگان 28 آذر میبایست در تبریز به مصاف ماشین سازی آن شهر برود.

----------------------------------------------------------------------------------

در حاشیه بازی:

- شبکه سبز گلستان در اقدامی پسندیده، با افزودن بر ساعت پخش خود این دیدار را به صورت مستقیم پخش کرد.

-  علیرغم تبلیغات محدود برای این بازی و پخش زنده آن، استادیوم پیر آزادی گرگان در هوای سرد آذرماه مملو از تماشاگران بود. چه شایسته است با این علاقمندی گرگانی ها به فوتبال هر چه سریعتر استادیوم 15 هزار نفری آماده و یا لااقل به امکانات استادیوم ایرانشهر افزوده شود.

- با وجود آنکه لیدرهای اصلی گرگان جهت تشویق بسکتبالیستهای شهرداری به بابل رفته بودند لیکن آن تعداد معدود باقیمانده در گرگان با ساماندهی تماشاچیان، در طول بازی یک روند نماینده گرگان زمین را تشویق کردند.

 

/ 0 نظر / 5 بازدید