با ورزش گرگان زمین / پسرها بردند دخترها مساوی کردند

*- دختران و پسران گرگانی در رقابتهای امروزشان در لیگ دسته اول فوتسال بانوان کشور و نیز لیگ دسته دوم فوتبال ایران صاحب یک مساوی و یک پیروزی شدند.

سرخپوشان گرگان  7        صدرا سیستم قم  7

تیم دختران سرخپوشان گرگان صبح امروز چهارشنبه 16 بهمن ، در دومین دیدار خود در چارچوب رقابتهای لیگ دسته اول فوتسال بانوان کشور ، در مقابل صدراسیستم قم به تساوی هفت بر هفت رسید.

دختران گرگانی که غروب دیروز با نتیجه 10 بر 5 مقابل هیئت فوتبال همدان به پیروزی رسیده بودند ، در این دیدار پر فراز و نشیب ابتدا 5 بر 2 از حریف قمی خود پیش افتادند لیکن در ادامه بازی این دختران قمی بودند که با هشیاری بازی را به تساوی کشیده و حتی 7 بر 5 از گرگان جلو افتادند. اما در نهایت دختران سرخپوش گرگانی به خود آمده و با جبران گل های عقب افتاده به تساوی هفت بر هفت در مقابل رقیب رسیدند.

تیم فوتسال سرخپوشان گرگان ، در بازی بعدی خود ساعت 9:30 صبح جمعه 18 بهمن در سالن شرکت گاز با ذوب آهن اردبیل مصاف می دهد.

 

آرد گرگان 2      دانشگاه آزاد لنگرود  صفر

تیم فوتبال صنعت آرد گرگان عصر امروز با پیروزی مقابل دانشگاه آزاد لنگرود سه امتیاز باارزش به دست آورد.

دانشگاه آزاد لنگرود که در رده سوم جدول این رقابتها به سر برده و از مدعیان صعود می باشد به گرگان آمده بود تا با کسب سه امتیاز این بازی از کورس مدعیان عقب نماند. اما جوانان تیم کاملا بومی صنایع آرد گرگان با ارائه یک بازی خوب، تیم گیلانی را با شکست دو بر صفر بدرقه کردند.

حمید کلاته عربی در دقیقه 52 و محسن شرآئین در دقیقه 61 قفل دروازه لنگرودی ها را گشودند تا آرد گرگان زمین  با 3 امتیاز به دست آورده از این نبرد ، موقعیت خود  را در میانه جدول این رقابتها با 15 امتیاز از 12 بازی تثبیت کند.

زمین نامناسب این بازی با توجه به بارندگی های چند روز اخیر گرگان ، از حاشیه های این دیدار بود.

امیدواریم با توجه به بازی غیرتمندانه و تلاش متعصبانه بازیکنان این تیم گرگانی که در آستانه رقابتها و در روزهای اوج شایعه واگذاری امتیاز این تیم به شهرهای دیگر تشکیل شد ، هر چه سریعتر بدهی باقی مانده از سال قبل به مالک سابق باشگاه پرداخت تا مبادا مشکلی برای تیم مذکور پیش بیاید.

 

فردا جدال بسکتبالیستهای گرگانی با نماینده اول پایتخت

تیم بسکتبال شهرداری گرگان فردا با صبامهر ( صباباتری سابق ) نماینده اول پایتخت و تیم دوم رقابتها تا به اینجای کار ، مصاف میدهد.

هر چند که با توجه به تفاوت مهره های دو تیم ، پیروزی تیم گرگان در این دیدار بسیار سخت می نماید لیکن هواداران بسکتبال این دیار انتظار دارند یاران محمد مهدی ایزدپناه در تیم شهرداری ، نهایت تلاش خود را در این مسابقه به کار برند.

دیدار تیمهای بسکتبال شهرداری گرگان با صبامهر تهران ساعت 16 پنجشنبه 17 بهمن در سالن امام خمینی مجموعه ورزشی آزادی گرگان برگزار میشود.

 

 

/ 4 نظر / 10 بازدید
شب بلند زمستانی

تبریک به خاطر این همه گلای رنگارنگ من به روز شدم دوست داشتی بهم سر بزن[گل]

مهدی

سلام دوست عزیز وبلاگ جالبی دارید. اگر تمایل به تبادل لینک دارید لطفا لینک زیرو با عنوان (دانلود رایگان کتاب منابع تافل TOEFL) در وبلاگتون قرار دهید. بعد عنوان وبلاگتون رو بفرمایید تا نسبت به درج لینک شما در وبلاگم اقدام کنم. http://toefl24.persianblog.ir