این مطلب تیتر ندارد

نزدیک به بیست روزی نتوانستم مطلب جدیدی نوشته و وبلاگ را به روز کنم و از این رو بی تعارف اگر ریا نباشد هر وقت که یاد " گرگان ما " می افتم احساس گناه میکنم.

مشغله های کاری و خستگی های فکری شاید از دلایل اصلی ننوشتنم در این مدت بوده باشد، هر چند که سوژه های بسیاری برای نوشتن داشتم.

در چند روز اخیر هم که قصد کردم تکانی به خود داده و بنویسم سرماخوردگی شدید و البته ناموقع چنان حالی برایم به وجود آورد که دیگر نای هیچ کاری را نداشتم.

دنیای عجیبیست. یادم می آید در سالهای انتهایی دبستان و ابتدای دوران راهنمایی غوطه ور در افکار کودکانه، سعی میکردم با خوردن پنهانی برف و یخ به زعم خود مریض شده و به مدرسه نروم. اما مگر بیمار میشدم ؟ لیکن اکنون عکس آن روزها شده و با نسیم کولری سرما میخوریم و بعد هر چه میکنم به سادگی به حال اول باز نمیگردم .

چهارشنبه 23 اردیبهشت راهی جنوب ام و سپس 26 و 27 اُم در گرگان و باز از 28 اردیبهشت تا 1 خرداد به شمال غرب کشور میروم و از این رو شاید تا آن زمان به اینترنت دسترسی نداشته و نتوانم بنویسم.

***

مُردد مُرددم. نمیدانم به وبلاگ نویسی ادامه دهم یا نه ؟ راستش را بخواهید وب نویسی وقت مفیدی از روزهایم را گرفته و مرا از پرداختن به دیگر کارهایم بازمیدارد. بماند آنکه گاه تاثیر منفی در روحیه ام میگذارد. از آن سو دلم نمی آید بی خیال وبلاگی شوم که در آن میتوانم از دغدغه هایم برای گرگان بنویسم و به زعم شاید اشتباه بنده پل کوچکیست برای ارتباط دوستداران گرگان به خصوص آنانی که فرسنگ ها از این شهر دورند با خاستگاهشان استراباد.

در کنار اینها وسوسه راه انداختن سایتی برای گرگان نیز رهایم نمیکند. هر چند که مطمئنم آغاز به کار احتمالی این سایت نیز سبب گرفتار شدن بسیارم خواهد شد.

نمیدانم. واقعا نمیدانم چه کنم.

***

ساعت 16 پنجشنبه 24 اردیبهشت اتکا گرگان زمین در استادیوم آزادی شهر به مصاف تربیت یزد می رود و شامگاه جمعه نیز فارغ التحصیلان مقطع دیپلم سال های 53 تا 56 دبیرستان های ایرانشهر ، رهنما و استرابادی گرگان برای چهارمین سال پیاپی در  همایش "  همکلاسی سلام " از جای جای ایران در مجتمع باباطاهر ناهارخوران گرد هم می آیند تا در دیداری بی بهانه خاطرات دوستی های سابق را زنده کنند.

چندی پیش در فرصتی مقتضی با جمعی از نیکمردان پیگیر برگزاری همایش همکلاسی سلام به گفت و گو نشستیم و شاهد شوق آنان در آستانه برگزاری مراسم و دیدار مجدد با دوستان شان بودم. و چه متاسفم من ،از این بابت که به دلیل عدم حضور در گرگان نمیتوانم در آن روز شاهد تبلور احساسات ناب و زیبای جوانان سابق شهرم باشم. پاینده گرگان.

 

  

/ 10 نظر / 7 بازدید
الهه موسوی

[گل][گل]سلام علی نصیبی عزیز و گرامی . چرا به خودتون آنقدر فشار آورده ای که حالا می خواهی وبلاگ نویسی را کنار بگذاری ؟ "رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود ". فکر می کنم بهترین کار اینه که به نوشتن ادامه بدهی ولی نه آنقدر که خودت را موظف کنی مثل یک سایت خبری هر روز مطلب جدید بگذاری. حتی از شنیدن خبر ادامه نداشتن " گرگان ما " هم غمی سنگین بر دلم نشست........[ناراحت][گل][گل][گل][گل]

طبرستان

سلام برادر نصیبی من هم مثل شما مرددم که ایا به وبلاگ ادامه بدهم یا نه و مدتی است درگیر هستم. ولی حیف است شما از ادامه کار بازمانید وبلاگ من دیگه قدیمی و کهنه شده و بستن آن توجیه دارد ولی شما باید حد اقل 5 سال بنویسید. بنظرم بهترین راه برای اینکه وبلاگ وقت مفید شما را اشغال نکند آن استکه یک پروژه تحقیقاتی برای خود تعریف کنید و آن را در وبلاگتان بصورت سلسه وار بیاورید در این صورت می توانید از نوشتن در وبلاگ خسته نشوید آن را بی اثر و نامفید ندانید و از همه مهمتر آن را ادامه دهید

*•ღ☆ஜ نازنین ஜ☆ღ•*

با زمزمه ی تو آب را فهمیدم*** مفهوم گل و گلاب را فهمیدم ای روح بزرگ عشق در سایه ی تو*** اندازه ی آفتاب را فهمیدم [گل][گل](¯`v´¯) (¯`v´¯)[گل][گل](¯`v´¯) (¯`v´¯)[گل][گل] ´´´´´´´´´´´´´ ´´´´´´´´´´´´´ ´´´´´´´´´´´´´ [گل]ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ ســــــــــلام خوبی؟[گل] [گل]ــــــــــــــــــ وبــــلاگ فریـــــاد عشـــــــق بـــه روز شـــــد[گل] [گل]ــــــــــــــــــــــــــــ منتــــظر حضــــور پـــرمهرتــــم[گل] [گل][گل](¯`v´¯) (¯`v´¯)[گل][گل](¯`v´¯) (¯`v´¯)[گل][گل] ´´´´´´´´´´´´´ ´´´´´´´´´´

اولين نطق پيش از دستور قندهاري در مجلس پنجم ٌٌٌٌWWW.http://golshanemehr.ir/?pageid=89#20757

دفاع از تاسيس استان گرگان ًًٌWWW.http://golshanemehr.ir/?pageid=89#20757

شهروند

با تشکر و قدردانی فراوان از شما به این جهت که برای توسعه و پیشرفت سرزمین عزیزمان بسیار تلاش می کنید در ضمن از طرف همه گرگانیها قول می دهم که در راه اندازی سایت و پشتیبانی از آن بطور همه جانبه از شما حمایت کنیم

[لبخند]

محمد تقی احمدی

با سلام و خسته نباشید.در این مدت بارها به وبلاگتون سر زدم ولی خبر تازه ای ندیدم.حتی نگران هم شدم.من که گرگان نیستم و در بابل در حال درس خواندن هستم همیشه اخبار شهر دوست داشتنیمو از زبان شما که بحق عاشق گرگان هستید یعنی از طریق وبلاگ شما بدست می اوردم خواهش مکنم که به این کارت ادامه بده و حتی برای بهتر شدن وبلاگ را به سایت تبدیل کن. من باز هم از همه تلاشهایی که بدون هیج چشم داشتی برای گرگان انجام میدهی ممنونم.

فاطمه

سلام...من معمولا به شما سر میزنم...پشتکارتون ستودنیه... دستتون درد نکنه...

استرابادی

سلام تروخدا علی آقا این پل رو از ما نگیر