آرد گرگان شگفتی ساز شد

تیم فوتبال آرد گرگان با پیروزی مقابل مقاومت تهران شگفتی ساز شد.

در این دیدار که بعد از ظهردوشنبه 25 آذر در چارچوب رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال ایران در استادیوم آزادی گرگان برگزار شد تیم آرد با گلی که در دقیقه 55 به ثمر رساند مقاومت تهران را یک بر صفر شکست داد.

مقاومت تیم باسابقه فوتبال پایتخت که تا پیش از این دیدار رقابت نزدیکی با نفت تهران و ایرانجوان بوشهر برای صدرنشینی این گروه داشت با شکست در مقابل آرد گرگان که امروز بسیار باانگیزه نشان می داد به طور موقت از کورس مدعیان خارج شد.

گویی هر چه از مسابقات لیگ دسته دوم ایران میگذرد بازیکنان تیم جوان آرد، بیش از پیش هماهنگ شده و بر انگیزه شان افزوده میشود و گواه این موضوع کسب هفت امتیاز توسط این تیم از سه بازی اخیر میباشد.

در این بین و با وجود کسب نتایج مناسب توسط آردی ها، آنچه که بیش از همه علاقمندان فوتبال گرگان زمین را آزار میدهد بدهی بر جای مانده از سال گذشته به مالک خوزستانی باشگاه است که با عدم پرداخت آن در زمان مقرر ،بر طبق حکم فدراسیون جریمه ای نیز بر آن افزوده شده که در صورت عدم پرداخت این مبالغ احتمال تعلیق فعالیتهای آرد گرگان یا واگذاری مجدد امتیاز به مالک غیربومی وجود دارد. اتفاقی که با توجه به نتایج کنونی آرد اگر حادث شود فاجعه ای برای فوتبال این دیار بوده و علاقمندان به این دیار هیچگاه مسببان آن را نخواهند بخشید.

آرد گرگان که 15 روز پیش از شروع بازیها تمرینات خود را آغاز کرد تا به اینجای کار از هفت بازی برگزار کرده ، دارای دو برد، دو مساوی و سه شکست و هشت امتیاز است.

اتکاء نماینده گرگان در لیگ دسته اول آزادگان که پنجشنبه گذشته با نتیجه 4 بر صفر دیهیم اهواز را در هم کوبیده بود نیز 28 آذر در تبریز به مصاف ماشین سازی آن شهر می رود.

/ 0 نظر / 5 بازدید