دختران سرخپوش گرگانی را دریابید / تلاش با دست های خالی

غروب پنجشنبه در شهر پیگیر انجام کاری هستم که بنده خدایی از اعضای شورا به جلسه ای که برای تجدید روحیه بازیکنان تیم فوتسال دختران سرخپوشان گرگان قبل از مسابقه آنها با صنعت نفت آبادان تشکیل شده دعوتم میکند و از این رو به همراه دوستم رهسپار شورای شهر میشوم.

شنیده بودم که تیم دختران سرخپوش گرگانی که از دو سال پیش و لیگ دسته دوم فوتسال کشور ، رقابتهای خود را آغاز و پس از موفقیت های گوناگون به سوپرلیگ صعود کرده اند با مشکل مالی مواجه هستند ، اما دیگر نمیدانستم که مشکل آنقدر حاد است که کادر مدیریتی تیم خصوصی مذکور که از چند گرگاندوست عاشق ورزش این شهر تشکیل شده ، با نبود حمایت ها و ... در تهیه یک دست گرمکن و شلوار ورزشی برای 15 عضو تیم به مشکل برخورده و شیردختران سرخپوش گرگانی برای حضور در دیگر شهرها و مصاف با رقیبان تا بن دندان مسلح ، صدها کیلومتر راه را با مینی بوس طی می کنند. این در حالیست که به عنوان نمونه یکی از حریفانشان در سوپرلیگ قبل از آغاز رقابتها در ایتالیا اردوی تدارکاتی داشته است اما بازیکنان تیم شهر ما نه تنها حق الزحمه ای دریافت نمی کنند بلکه ... .

در جلسه مذکور مجید دزیانی مدیرعامل و مهدی شفاف رئیس هیئت مدیره باشگاه ، با اشاره به مشکلات مالی متعدد مجموعه مذکور به خصوص تیم فوتسال دختران باشگاه از اهداف این مجموعه که همان اعتلای نام گرگان و دفاع از حیثیت ورزشی این شهر است گفتند و اظهار داشتند : روزهایی بود که حتی برای خرید آب معدنی جهت تیم مشکل داشتیم اما با مشاهده تلاش و همدلی اعضای تیم برای سربلندی نام گرگان ، دلسرد نشده و به راه خود ادامه دادیم لیکن در این برهه زمانی که به مصاف تیم های قدرتمند و متمول کشوری میرویم انتظار است با پشتیبانی مسئولان از مجموعه مذکور ، حمایت حداقلی را از تیمی که به نام گرگان به مصاف رقبا میرود شاهد باشیم.

در ادامه پس از تشریح وضعیت تیم فوتسال دختران این باشگاه توسط شادی مهینی سرمربی گروه ، اعضای تیم به بیان انتظارات حداقلی خود همچون تبدیل وسیله نقلیه تیم از مینی بوس به اتوبوس جهت مسابقه هفته آینده شان با بندرعباس ، و ... ، پرداختند.

میقانی رئیس کمیته ورزشی شورای شهر هم در سخنانش با اشاره به لزوم پیگیری بیشتر جهت رفع مشکلات تیم مذکور ، از بازیکنان مجموعه خواست بدون دلسردی راه خود را ادامه داده و ذهن خود را تنها معطوف به رقابت داخل مستطیل زمین کرده و حل مشکل مالی تیم را به کادر مدیریتی و مسئولان واگذار کنند.

عبدالرضا چراغعلی مسئول کمیسیون عمرانی شورای شهر و رئیس سابق هیئت فوتبال گرگان که پیش از این پیگیری هایی برای رفع مشکلات مالی تیم مذکور داشته نیز با اشاره به لایحه حمایت شهرداری از تیم مذکور و شرکت آنها در رقابتها با نام " سرخپوشان شهرداری گرگان " ، ابراز امیدواری کرد با طرح موضوع در صحن شورا طی چند روز آینده و تصویب آن ، بخشی از مشکلات تیم حل شود.

وی همچنین از پیگیری ها از طریق مجاری متعدد به جهت حل بخش دیگری از مشکلات مالی تیم خبر داد.

منتخب مردم گرگان در شورای شهر خطاب به دختران سرخپوش گرگانی و کادرهای فنی و مدیریتی این مجموعه گفت : شما تا اینجا دین خود را به گرگان ادا کرده اید و با وجود مشکلات مختلف و نبود حمایت ها تا پای گذشتن از زندگی شخصی خود پیش رفته اید تا از نام گرگان حمایت کنید و این به خودی خود نشانه عشق والای تان به این دیار است.

عبدالرضا چراغعلی همچنین از اعضای تیم فوتسال دختران سرخپوشان گرگان خواست با اتحاد تحت لوای نام گرگان ، در بازی فردا با صنعت نفت آبادان هر چه توان دارند ارائه تا ثابت کنند مشکلات مالی سبب کاسته شدن از عشق به گرگان آنان نخواهد شد.

------------------

اما خب ، با این تفاصیل حدس میزنید در پایان دیدار امروز ( جمعه 27 آذر 88 ) تیم های سرخپوشان گرگان و صنعت نفت آبادان که در سالن شهید گرزین شرکت گاز برگزار شد چه نتیجه ای رقم خورد ؟؟؟

- چی ؟ آبادان برد ؟

- نه خیر ، بچه های گرگان بردند . حالا بگید با اختلاف چند گل ؟

- یک گل ؟ نه . دو گل ؟ نه . سه گل ؟ خیر . چهار گل ؟ نه ، برو بالاتر .

- گرگانی ها با اختلاف 9 گل حریف خود را شکست دادند . آری ، سرخپوشان گرگان 10 صنعت نفت آبادان یک .

-----------------------------

درودیان داور بازی و دبیر کمیته بانوان فدراسیون فوتبال در پایان بازی با اشاره به قدرت و تکنیک بالای دختران گرگانی اظهار داشت : به هیچوجه تصور نمیکردم در پایان بازی این نتیجه رقم بخورد.

وی همچنین در پاسخ به این نکته که با توجه به پوشیده بودن کامل بازیکنان در سوپرلیگ سال جاری و تماشای مسابقات توسط خانواده های بازیکنان ، حضور ناظر و مربیان مرد در سالن در بعضی از مناطق با توجه به آئین نامه جدید گفت : گاه مخالفت هایی از سوی تربیت بدنی برخی استانها و ... سبب عدم حضور افراد مذکور در سالن مسابقه میشود.

----------------------------

پی نوشت :

- با هماهنگی انجام شده حدود ١٠٠ دختر دانش آموز با حضور در سالن مسابقه به شدت تیم گرگان را در طول بازی تشویق کردند.

- عملیات عمرانی شهرداری جهت احیای زمین قدیمی کابرن گرگان که در جنب سالن شرکت گاز قرار دارد چند روزیست که آغاز شده است.

---------------------------

نتایج تیم های ورزشی گرگان زمین در ٢۶ و ٢٧ آذر ٨٨

سوپرلیگ بسکتبال  / صبا مهر قزوین ٨٣  شهرداری گرگان ٧٨

شهرداری گرگان هر چند در زمین حریف مغلوب صبامهر شد لیکن با توجه به شکست پتروشیمی بندرامام در مقابل شیراز ، هنوز بخت زیادی برای حضور در جمع چهار تیم بالای جدول داراست.

 

سوپرلیگ فوتسال بانوان / سرخپوشان گرگان ١٠  صنعت نفت آبادان یک

 

فوتبال دسته اول کشور / شهرداری بندرعباس صفر  اتکا گرگان زمین یک

فوتبالیست های گرگانی با پیروزی در این دیدار حساس که بعد از ظهر امروز جمعه در زمین حریف برگزار شد همچنان به عنوان پدیده گروه اول لیگ دسته یک ، در جمع مدعیان صعود حضور دارند.

 

فوتبال نوجوانان باشگاه های کشور / اتکا گرگان ٧  ذوب آهن اردبیل صفر

نوجوانان گرگانی با کسب این نتیجه پرگل در دیدار امروزشان که در زمین لشگر ٣٠ برگزار شد از همان ابتدا برای دیگر رقبا خط و نشان کشیدند.

 

والیبال زیرگروه  کشور / بیمه نوین گرگان ٣ هیئت خراسان شمالی صفر

والیبالیست های گرگانی نیز در روز خوب ورزش گرگان با اقتدار کامل حریف خراسانی خود را در دیداری که عصر امروز در سالن آزادی گرگان برگزار شد ، شکست دادند.

 

/ 10 نظر / 7 بازدید
Bozorgtarin site Tafrihi

Salam, Jadidtarin matalebe donyaye internet ra az ma bekhahid, marjae top tarin matalebe rooze internet

رضا پارسا

الهی ، این ایام معدودات است و محرم ماه ارشاد در پیش ، توفیقم ده تا هم اکنون قابل ارشاد شوم که گفتار از دهن بی کردار نموداری ندارد . ((علامه حسن زاده آملی )) به روزم علی آقا . یا حسین (ع)

نگار

شگفت‌زده شدم واقعن. و چه دلم سوخت...

اهورا مزدا

خدا رو شکر میکنم . . . به خاطر همه چیز

دائمی

سلام علی جان خیلی ارادات داریم اقا چوب کاری می کنی ها ببخشید که لینک وبلاگ تو را در عکسها نگذاشتم با این عکسها و عکسهای قبلی بچه های کلاس ما حسابی هوایی شده و تا حالا یکی دو اکیپ برای عکاسی به گرگان امده اند

مامان سپهر

با سلام واقعاً دلم كباب كباب شد از ديدن اين همه زيبايي. خيلي وقته در ذهن من قامت زيباي درختان النگ دره جايشان را به آسمانخراشهاي سربه فلك كشيده داده اند. روحش شاد و يادش گرامي[گل]

محسن نجفی

[گل][گل][گل] پایدار باشی

شریک کودکیهای من شوید

شب است و گيتی غرق در سياهی شب بلند است و سياهی پايدار ، ولی باور به نور و روشنايی است ، که شام تيره ما را ، از تاريکی می رهاند و از دل شبهای يلدا ، جشن مهر و روشنايی به ما ارمغان می رساند تيرگی هاتان در دل نور خاموش باد ، شب يلدا را به نور قرنها قدمت جاری نگه داريم . . . .