ناظری نه لطفی آری!

کنسرت شهرام ناظری در گرگان که قرار بود در روزهای 26 و 27 آذر در سالن امام خمینی برگزار شود فعلا" به تعویق افتاده است.

لیکن محمدرضا لطفی استاد گرگانی موسیقی سنتی ایران در اواخر آذر و اوایل دی ماه سال جاری شش شب به همراه گروهش در تالار فخرالدین اسعد گرگانی به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

لطفی که در سال 1325 در گرگان متولد شده به تشویق برادر بزرگترش آموزش تار را در گرگان آغاز و در سال 1342 استعداد خود را با کسب جایزه نخست در جشنواره موسیقیدانان جوان نمایان ساخت.

نوازنده تار و سه تار، نواساز و مدرس، محقق و مولف که اعتقاد دارد گرگان او را موسیقیدان کرده در سال 1364 در اوج شهرت در بین ایرانیان ، به خارج از کشور مهاجرت و زمینه ساز آشنایی جهانیان با موسیقی سنتی ایران شد.

وی که در سال 1384 پس از بیست سال دوری از وطن به ایران بازگشت بارها در گفت و گوهای متعددش ابراز علاقه کرده بود در گرگان شهری که طبیعت و مردمانش بر او تاثیر بسیاری گذاشته اند به اجرای کنسرت بپردازد لیکن این موضوع به دلایل مختلف به تعویق افتاده بود.

استاد محمد رضا لطفی

زمان اجرای کنسرت محمدرضا لطفی در گرگان 28 و 29 آذر و 2و 3 و 5 و 6 دی خواهد بود. قیمت بلیت طبقه اول تالار در این کنسرت 20 هزار تومان و طبقه دوم 15 هزار تومان میباشد.

بلیط این کنسرت از پنج‌شنبه14آذر در محل گیشه‌تالار، موزیک بابک، موزیک روزبه و فروشگاه محصولات موسیقی کریمی(بازار امام) به فروش می رسد.

/ 2 نظر / 12 بازدید
صابر بوستانی

استادشهرام ناظری و استاد لطفی جایگاه خودشونو دارن من ترجیح میدیم 28 و 29 استاد ناظری کنسرت داشته باشه و اینکه یک مقدار به تداخل برنامه ناظری و لطفی میشه شک کرد . متاسفانه دزر گزگان به صورت قرون وسطی بلیط کنسرت تهیه میشه و خبری از فروش اینترنتی نیست. یعنی یک تهرانی یا یکی از شهرستان های استانهای گلستان یا مازندران بخواد بیاد کنسرت. قبلش باید از بابک طوطی بلیط تهیه کنه و این اصلا درست نیست .یه مقدار گرگانی ها که خود منم شاملش میشم . به روز حرکت کنیم بد نیست .