آرد گرگان یک تربیت هرمزگان صفر / باخت بندری ها در گرگان

تیم فوتبال آرد گرگان بعد از ظهر امروز یکشنبه 29 دی ماه ، در چارچوب مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه های ایران تیم تربیت هرمزگان را با نتیجه یک بر صفر شکست داد.

آرد گرگان در این دیدار که از سری رقابتهای هفته دوم از دور برگشت لیگ دسته دو ایران در استادیوم آزادی برگزار شد با گلی که در دقیقه ۶٠ بازی و با ضربه سر ابوذر ساوری به دست آمد حریف جنوبی را با شکست بدرقه کرد.

از حاشیه های این دیدار آنکه ، یک بازیکن تربیت هرمزگان به جهت خارج کردن توپ از روی خط دروازه با دست از زمین اخراج شد لیکن بازیکنان آرد گرگان ضربه پنالتی را که به جهت هند بازیکن بندرعباسی نصیبشان شده بود هدر دادند.

نماینده فوتبال استان در لیگ دسته دوم کشور، هم اکنون از 10 بازی برگزار کرده دارای 12 امتیاز است.

 

/ 10 نظر / 5 بازدید
سموئیل

[نیشخند] کلیسای ویلا تا خانه ما یک کورس تاکسی فاصله دارد ولی هیچ وقت وارد آن نشدم. [لبخند]

سارینا

سلام همشهری مرسی که اومدی پیشم [تایید][تایید][گل]

نوید

شما لطف داری. بسیار دیدم در وبلاگ شما تاریخ اجنماعی گرگان و وضع روز این جامعه مورد توجه قرار می گیرد.در مطالب اخیر شما هم عکسی دیدم از ولی برک!.یادم است هشت ، نه سال پیش دیدن این هر روزه ولی برک و هفت رنگ و رحمت دیوانه من رو به فکر ساختن یه فیلم مستند در باره این همشهریان متفاوت انداخت. این تصمیم با توجه به امکانات و روابطی که انداشتم عملی نشد و جالب اینکه کسی هم اتفاقی همچین کاری نکرد.حالا از شما در خواست داشتم با توجه به حرفه و علاقه تون که خبر نگاری باشه.گزارش مفصلی در این باره ترتیب دهید. یا حد اقل وبنوشته هایی. خودم هم تو فکر یک یا چند صفحه هستم.

استارباد

سلام بر دوست خوبم جناب نصیبی! انشاءالله که رفع کسالت شده...[گل] هوای پاک گرگان رو به یاد ماهم استنشاق کنید. پیروز و پاینده گرگاگ . گرگانی[گل][لبخند]

نوید

من هم او را تو بازی های بسکتبال می دیدم که برک هم میزد. الان هم گه گداری تو پارک شهر که ساقی گری می کند

جامه دران

علی جان از خواندن خبر پیروزی آرد خوشحال شدیم و ...باقی بماند

گرگان شهر دوست داشتنیه خیلی. درک می کنم که اینقدر دوسش داشته باشی. :) الان که وب تو رو دیدم بیشتر دلم تنگ شد واسش.

طبرستان

سلام شما که جزو بزرگان هستید و آنجا که عقاب پربریزد....

الهه موسوی

[گل][گل][گل][گل] علی عزیز ! ممنون از شما که با وب نوشت هاتون ما رو به کوچه پس کوچه های گرگان دوست داشتنی می بری ، همانجا که امروز بودن درش آرزوی بسیاری از آدم هایی است که در کلانشهرها به دنبال لقمه ای مهر و دوستی ناب و صد البته اکسیژن می گردند و معمولا نیز نمی یابند ...[گل][گل][گل]