این روزهای بسکتبال و فوتبال گرگان

تیم بسکتبال گرگان باسابقه ترین تیم حال حاضر سوپرلیگ ایران ، این روزها احوال خوشی ندارد.

 در این بین با وجود بسته شدن ضعیف این تیم در سال جاری و نتایج نامناسب آن که عمده دلیلش ، بودجه ناچیز تیم گرگان در مقایسه با سایر تیم ها می باشد صدها نوجوان و جوان گرگانی در هر بازی از جان و دل به حمایت از تیمی می پردازند که با نام باشکوه گرگان به مصاف رقبا میرود.

ای کاش ای کاش بعضی ها نیز به اندازه این تماشاگران به گرگان تعصب داشته باشند تا مبادا گرگان با نیم قرن سابقه حضور در بالاترین رده های بسکتبال ایران ، به جای آقایی در سوپرلیگ و افزودن بر شکوه نام گرگان ، زنگ تفریح تیم های کم سابقه ای همچون کاشان و قم و قزوین و .... نشود.

تیم بسکتبال گرگان امروز طی یک بازی حساس در قزوین به مصاف کاسپین این شهر می رود.

عکس های معین مطلق " آژانس عکس ایران " را از دیدار شهرداری گرگان با توزین الکتریک کاشان از اینجا ببینید .

***

فوتبالیست های گرگانی بعد از ظهر دیروز در حالی در شیراز به مصاف فجر شهید سپاسی رفتند که همگان به جهت حضور گرگان در انتهای جدول و تیم شیراز در صدر ، پیش بینی کسب سه امتیاز آسان را برای تیم شهید سپاسی میکردند.

لیکن تیم گرگان که در این بازی با هدایت کللی فر به مصاف رقیب رفته بود علاوه بر یازده بازیکن حریف می بایست با تیم داوری بازی نیز به رقابت می پرداخت.

با این وجود تیم گرگان با ارائه یک بازی برتر چنان عرصه را بر حریف که از حمایت هفت هزار تماشاگر خودی سود می برد تنگ کرد که گزارشگر شیرازی بازی نیز بارها به تمجید تیم گرگان پرداخت .

در نهایت تیم گرگان در روزی که شایسته کسب سه امتیاز بازی بود با گلی که در دقیقه 87 دریافت کرد یک بر صفر مغلوب حریف شد . بماند اینکه اعتراض گرگانی ها به داور بازی ، کارت های قرمز و زرد وی را به همراه داشت.

عکس های امیرحسین ذوالفقاری " ایسنا " از دیدار اتکا گرگان با فجر شهید سپاسی شیراز را از اینجا ببینید.

 

/ 4 نظر / 8 بازدید
همکارآذری

از ناکامی های تیمهای گلستانی که نام برده شد تیم والیبال همیشه مدعی گنبد راهم باید اضافه کرد.واقعا برای ورزش گلستان متاسفم.

خادم

سلام روزگار خوش یاران آرزوی جاویدان ماست در این روزهای آخر سال سالی پربار را برای شما آرزومندیم مانا باشید و سرافراز

سیدعلیرضارئیسی

سلام به دوست خوبم نگاهش عوض شود وقتش رسیده ، علی رضا عوض شود باسبزة روئیده از خاک ، جایش عوض شود با آب و رنگ جهان و ضعف ایمانم نکند ای خدا ، که هوایم عوض شود درآرزویم که بسوزم به آتشی به زانکه رحمت حق با غضب عوض شود عمرم شود تمام در این باغ رنگارنگ پیش از گناهی که به آن ، خدایم عوض شود با این گناهان سرزده از من ضعیف چشمم به رحمت حق تا نگاهش عوض شود