هواداران بسکتبال گرگان در شورای شهر

بیش از بیست نفر از ورزشی‌نویسان نشریات گرگان‌زمین و هواداران بسکتبال این شهر، بعد از ظهر دیروز با حضور در جلسه علنی شورای شهر گرگان، خواستار رفع مشکل مالی تیم بسکتبال شدند.

در این جلسه، پس از بیان مطالبی از سوی علاقمندان بسکتبال گرگان در رابطه با تاثیر حضور مقتدرانه تیم در سوپرلیگ ایران بر اعتماد به نفس جوانان منطقه و سوق دادن آنها به سوی ورزش به جای انحرافات اجتماعی، ضرورت حمایت مالی از بسکتبال به جهت بعد تبلیغی آن و .... ، اعضای شورای شهر به ایراد سخن پرداخته و جالب آنکه با تایید تاثیرات مثبت و بسیار حضور تیم در رقابتها در سطح منطقه و کشور، آنان نیز بر لزوم حمایت از تیم بسکتبال گرگان تاکید کردند.

شهردار گرگان نیز در این جلسه اظهار داشت: لایحه حمایت 150میلیون تومانی شهرداری از بسکتبال آماده و به زودی جهت تصویب به صحن علنی شورا خواهد آمد.

ابراهیم کریمی که همزمان رئیس هیئت بسکتبال گرگان نیز میباشد گفت: مبلغی بیش از این مبلغ نیز از سوی تربیت‌بدنی و استانداری تامین خواهد شد تا تیم بسکتبال گرگان با هزینه‌ای در حدود 350میلیون تومان در رقابتهای سال جاری شرکت کند.

هر چند که موضع مثبت شهردار گرگان، اعضای شورای شهر، مدیرکل تربیت بدنی و .... به جهت حمایت از بسکتبال جای تقدیر بسیار دارد لیکن این نکته باید مورد توجه قرار گیرد که با 350 میلیون تومان نمیتوان به مصاف تیمهایی رفت که هر یک بین یک تا سه میلیارد تومان برای حضور در این رقابتها هزینه میکنند و از این رو میبایست تا فرصت باقیمانده ، به دنبال جذب اسپانسرهای دیگر نیز رفت.

 

/ 5 نظر / 7 بازدید
سحر

سلام خوبی روزت بخیر ..نماز روزه هات قبول مهربون....ببین گلم شما که همیشه میای کلبه آبجی دیگه نیاز به دعوت نداری...پس من نیام دعوتت کنم خودت بیا کلبه محقرو درویشی ما متعلق به خودته..یه سر بزن آپ کردم[گل][گل][گل]

[شیطان][شیطان][شیطان][شیطان][شیطان][شیطان][شیطان][شیطان][شیطان][شیطان][شیطان][شیطان]

yalchi

به تالار گفتمان ترکمنها خوش آمدید. امیدواریم تا در کنار هم بتوانیم به اهداف والای خود در شناخت هر چه بهتر تاریخ و فرهنگ ترکمن برسیم و این قدرت عظیم و تاریخ کهن را به جهانیان بشناسانیم. ما همواره از ارائه نظرات و پیشنهادات شما بهره خواهیم برد . ما را در این امر خیر یاری فرمایید.

سحر

اگر سکوت این گستره ی بی ستاره مجالی دهد، می خواهم بگویم : سلام! اگر دلواپسی آن همه ترانه ی بی تعبیر مهلتی دهد، می خواهم از بی پناهی پروانه ها برایت بگویم! از کوچه های بی چراغ! از این حصار هر ور دیوار! از این ترانه ی تار... سلام روز بخیر مهربون من ...آبجی مثل همیشه با دست نوشته ای به روز...دوست داشتی کلبه محقرم رو با قدمهای نازت صفا بده ....حضور عطرآگینت را مثل همیشه به انتظار نشسته ام...

ناشناس

سلام من یکی از شهروندان گرگانی هستم.بسکتبال ما باید حمایت مالی شود تا بتواند رقیب سرسختی برای تیم های پرقدرت وپولدار شهر های دیگر باشد.بسکتبال عشق گرگانی ها است وهمه دوستش داریم.[عصبانی][تایید]