در انتظار نسلی که می آید تا گرگان ...

می خوابیم و بیدار می شویم. بیداری و باز دوباره خواب. امروز در حسرت فرصت های گذشته و امید به فردایی که می آید و از این رو پس امروز با کوهی از حسرت ها و امیدها بی ذره ای لذت از زندگی قربانی میشود تا فردا بیاید.

فردا آمد و آه که باز آن نیز امروز است ، پس دوباره امید بستن به فردایی که چه بخواهیم و چه نخواهیم می آید. و باز فردا امروز و باز ... ، و ناگاه دریافتن این که سالها از عمر ما چه زود و چه ساده گذشت.

آری سال های من نیز در گرگان اینگونه می گذرد و اگر چه می گذرد و مرا هر روز بیش از دیروز آزرده می کند لیک آرزو دارم گر چه با گذشت سالها نسل ها یکی پس از آن دیگر به فنا می روند و ما نیز اسیر سرنوشت، اما نسل جدید و تازه نفس استراباد بیش از ما در راستای شکوه این دیار بکوشند تا حداقل ثبت شود به نیکی نام خاستگاه اهورایی ما در تاریخ ایران.

و در این دنیایی که روز به روز ماشینی و مدرن تر شده و ارتباطات مختلف نیز در آن سهل تر و بالتبع آرمانها شاید متفاوت با امروز ، آیا پایه های این آرزو بر باد نیست؟

  

/ 19 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سموئیل

سلام آقای نصیبی. من تا بحال شما رو ندیدم و افتخار آشنایی با شما را از نزدیک نداشتم. میشه عکسی مرحمت کنید تا بنده با شما بیشتر آشنا بشوم؟

Blocked

نه برباد نیست ... اول اینکه دست نیافتنی تر است و دوم اینکه دیگر عظمت و بزرگی ش را مثل قبل نخواهد داشت . نمیدونم منظورم ُ رسوندم یا نه .

رضا

سلام ما می رویم،ماندن با درد فاجعه است در عرف ما نشستن یک مرد فاجعه است دیری است رفته اند امیران قافله ما مانده ایم و قافله پیران قافله اینجا دگرچه باب من و پای لنگ نیست باید شتاب کرد مجال درنگ نیست بر درب آفتاب پی باج می رویم ما هم بدون بال به معراج می رویم راستی یه کوچولو قالبو تغییر دادیم دنیات قشنگ

رضا

دفترم را آهسته بگشا وباعشق به هر کلمه اش نگاه کن برای هر کلمه اش اشک هایی نثار کردم تا بردل تو بیفکنم نیز تو هنگامی که داری دفترم را می خوانی بدان که چگونه جوانی ام با تو گذشت عزیزم....

رضا

ما هم گرگانیم وبلاگتون قبلا اومدم خبرنگاری عالی دارین دنیاتون قشنگ

رضا

خـانه خراب تو شدم، به سوی من روانه شو سـجده به عشقت میزنم منجی جاودانه شــو ای کوه پر غرور من سنگ صبور تو منـــم ای لحظه ساز عاشقی عاشق با تو بودنـــم روشن ترین ستاره ام می خواهمت می خواهمت تو ماندگاری در دلم می دانمت می دانمـــت ای همه ی وجود من نبود تو نــبود مـن ای همه ی وجـــود من نـــبود تــــو نــبود مـن

شب بلند زمستانی

سلام چرا اینقدر ناامید نوشتید زندگی همینه دیگه برای همه ادمای دنیا هر کجای این کره خاکی که زندگی کنن تقدیر همین امروز و فردا شدناست .....من با یه پست جدید آپم منتظر حضور همیشه سبزتون هستم[گل]به سبزیه جنگلای نهارخوران[زبان]

مستانه

ای بابا دیگه نمیشه که برگشت..!! خیلیامون دوست داریم همونجور بشه و با همین آرزوها که نوشتی..!! ولی زندگیه ماشینی خیلی تنبلمون کرده..!! آپم..!!

حسن

سلام.غیر از امید راهی نیست انگار.

مستانه

سلام عزیز به نظرت نسلی که فقط در پی جدیدترین مدلهای فشن و خشن و ... است میتونه همچین آرزوهایی رو تحقق بده.....؟؟؟؟؟؟؟؟ نمیگم زیبایی بده نه اصلا...........!!!!!!!!!! ولی نه در حدی که خیلی چیزا فدایی زیبایی بشه...!!!!! مرسی از لطفت..!!