دادستان گرگان: رعایت ضوابط توسط مراجع مجری قانون ضروری است

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان با ارسال نامه‌ای خطاب به فرماندهی انتظامی گلستان اعلام کرد: با توجه به ساخت‌و ساز، حصارکشی و ایجاد سر در برای مستحدثات مربوط به آن مرجع در بلوار ناهارخوران گرگان و در مجاورت پاسگاه پلیس که حسب اعلام شورای اسلامی شهر گرگان بدون رعایت حریم محور اصلی و ضوابط و مقررات شهری می‌باشد، یقینا رعایت مقررات و ضوابط قانونی توسط مراجع مجری قانونی ضروری است.

در ادامه نامه عباس پوریانی به سرهنگ کریمی آمده است: علی‌هذا دستور فرمایید چنانچه در احداث و تکمیل بنای مورد اشاره از شهرداری مجوز لازم اخذ شده است، وفق مجوز اقدام به احداث نمایند والا مدیران اجرای پروژه جهت اخذ مجوزهای قانونی به شهرداری مراجعه و تا زمان دریافت مجوز از ساخت‌و ساز خودداری نمایند.

لازم به ذکر است پیش از این پیگیری‌هایی از سوی عبدالرضا چراغعلی عضو و رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و زیست‌شهری شورای شهر در این باره صورت گرفته بود.

در نامه ارسالی وی به شهردار گرگان آمده بود: پیرو مذاکرات صورت گرفته و با عنایت به مصوبه شورای برنامه‌ریزی استان و ابلاغ ضوابط و مقررات طرح تهیه شده در خصوص محور گردشی و تفریحی ناهارخوران و زیارت گرگان توسط معاونت عمرانی استانداری گلستان و نظر به ضرورت اجرای طرح یاد شده، متاسفانه نیروی انتظامی در محل پاسگاه موجود در این محور، بدون رعایت حریم محور اصلی و سایر ضوابط و مقررات در حال ساخت و ساز، حصارکشی و ایجاد سردر میباشد که یقینا مردم فهیم شهر گرگان بیش از همه از سازمانها، دستگاه‌ها و نهادهای دولتی انتظار رعایت ضوابط و مقررات قانونی را ندارند.

در ادامه نامه عبدالرضا چراغعلی به ابراهیم کریمی آمده است: شایسته است ضمن اجرای قانون  در این خصوص در صورت صلاحدید دستور فرمایید ضوابط و مقررات مصوب و ضرورت رعایت آن را به کلیه مالکین حقیقی و حقوقی در این محور گردشگری و تفریحی ابلاغ گردد.

/ 7 نظر / 5 بازدید
رنج

خدا رو شکر. انشاالله که ناهارخوران نجات پیدا کنه.

م .م

ممنون از این همه احساس مسولیتت.

طلوع آزادی

سلام استاد , خیلی مخلسیم. زمان همیشه گذرا و فنا شدنیست ولی ارادت ما به شما همیشگی و ماندنیست.[گل][گل][گل]

نازنین

ارادتمند گرگانی عزیز ..... [چشمک][چشمک] مرسی از نوشته هات . /// صبحانه شما چیست ؟! اینبار نازنین از صبحانه اش تعریف می کند . [چشمک] بدو بیا که آپم و منتظر ...

حسینی مدیروبلاگ1300مقاله وتحقیق رایگان

اگه وقت کردید به وب من هم یه سری بزنید من بیش از1300مقاله وتحقیق رایگان راجمع آوری کردم وبلاگ من باپیج رنک2آماده تبادل لینک باشماست لطفااگرتمایل داریدمن راباعنوان "1300مقاله وتحقیق رایگان"وبه آدرس:http://www.beheshtnet.blogfa.com لینک کنیدوسپس ازطریق نظرات خبردهیدتامی خواهیدباچه نام وآدرسی لینک شوید ----------------------------------------------------- ثبت رایگان وبلاگ شمادر150موتورجستجوی جهان وبلاگ بهشت نت دراقدامی دیگردرجهت ارائه خدمات رایگان به وبلاگ هااقدام به ثبت وبلاگ هابه طورمستقیم وبدون هزینه در150موتورجستجونموده است. برای استفاده ازاین سرویس رایگان می بایست آدرس وبلاگ خودرابطورکامل به همراه ایمیلی ازفردصاحب وبلاگ برای ماازطریق فرم ارسال نظرات وبلاگ بهشت نت ارسال کنیدتاوبلاگ شمادرهمان روزدرتمام150موتورجستجو ثبت شود. ایمیلی که ازشمادرخواست می شودبدین جهت است که برخی ازموتورهایی که وبلاگ شمادرآن ثبت می شوداقدام به ارسال ایمیل تاییدیه برای مطلع کردن شماازاتمام کاربه صورت صحیح می باشد که البته شمامی توانیدهرایمیلی رابرای این منظورمعرفی کنید.