مهرام تهران 95 شهرداری گرگان 67 / می‌خواستیم ببازیم

تیم بسکتبال شهرداری گرگان با ارائه یک بازی ضعیف در مقابل مهرام تهران ،با نتیجه 95 بر 67 مغلوب این تیم شد.

نمایندگان بسکتبال تهران و گرگان بعد از ظهر پنجشنبه 12 دی در حالی در سالن بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی پایتخت به مصاف یکدیگر رفتند که هر کدام در فاصله این دیدار و بازی‌قبلی شان در لیگ برتر ایران، یک بازیکن جدید خارجی جذب کرده بودند. همچنین به جهت بازی خوب گرگان در هفته گذشته مقابل ذوب آهن اصفهان همگان انتظار نبردی جانانه از این تیم را داشتند. لیکن گویی شهرداری‌چی‌ها آمده بودند که ببازند.

بازی راس ساعت 3:20 بعد از ظهر در حالی آغاز شد که شبکه سه سیما به صورت مستقیم این بازی را به روی آنتن برده بود و بالتبع بسیاری در سراسر کشور بیننده این مسابقه بودند.

 10 دقیقه اول این دیدار با اشتباهات مکرر گرگان همراه بود تا مهرام از همان ابتدا برتری و فاصله امتیازی خود با شهرداری را با ثبت نتایجی همچون 11 بر 2 ، 20 بر 6 و .... بر نماینده این دیار دیکته کند. بازی ضعیف و بیتفاوتی برخی بازیکنان که گویی اصلا توجه نداشتند هزاران نفر شاهد بازی کسل کننده آنها تحت لوای نام گرگان هستند سبب شد مهرام هر چه بخواهد با شهرداری کرده و در پایان این کوارتر نیز نتیجه 28 بر 15 به سود این تیم رقم بخورد. تنها نکته مثبت قابل اشاره شهرداری در ده دقیقه اول سه اسلم‌دانک مجتبی بنی‌عقیل، رابرت براون و فرید زرقی بود. اما چه فایده که اسلم دانک هر چه زیبا نیز باشد تنها دو امتیاز دارد.

در کوارتر دوم ، گرگان بازی نسبتا بهتری در مقایسه با ده دقیقه اول انجام داد. در پایان دقیقه چهارم این کوارتر شهرداری‌چی‌ها برای اولین بار از ابتدای بازی، توانستند روی پرتاب عسگر‌ن‍‍‍ژاد سه امتیازی نخست خود را دشت کنند. لیکن در ادامه این کوارتر بازی سرد و کسل کننده دو تیم حتی صدای گزارشگران بازی بنکداران و لارودی را نیز در آورد تا آنها اظهار دارند انتظار جنگندگی بیشتری از این دو رقیب به خصوص گرگان را داشتند. گرگانی که بازیکنانش در پاس‌های ساده و پرتاب پنالتی اشتباه داشته، در دفاع با مشکل مواجه بوده و به سختی به حلقه حریف می رسیدند و خلاصه اینکه سخت گل می‌زدند و راحت گل می‌خوردند. نیمه اول این دیدار با ثبت نتیجه 53 بر 36 به سود مهرام به پایان رسید.

شهرداری در کوارتر سوم در مقابل 21 امتیاز مهرام تنها 13 امتیاز کسب کرد تا سی دقیقه اول بازی با نتیجه 74 بر 49 برای تیم تهرانی به پایان برسد. نکته جالب در کوارتر سوم اینکه مهرامی‌ها با وجود برتری امتیازی بی‌چون و چرا بر گرگان، لحظه‌ای دست از جنگندگی و مبارزه برنمی‌داشتند.

مسابقه بسکتبال بین تیم های مهرام تهران و شهرداری گرگان

عکس: میلاد پیامی - خبرگزاری فارس

در کوارتر چهارم نیز بازی به همان روال گذشته دنبال شد تا مهرام با برتری 21 بر 18 در این کوارتر و 95 بر 67 در کل بازی، شکست سختی را بر شهرداری تحمیل کند.

در این بین آنچه لازم به ذکر است آنکه؛ شاید بسیاری از گرگانیان انتظار پیروزی از تیمشان مقابل مهرام آن هم در تهران را نداشتند لیکن از آن سو بازی ضعیف، کسل کننده و فاقد روح جنگندگی تیمشان نیز هیچ توجیهی برایشان نداشت.

آرون مولنار بازیکن جدید گرگان با آنکه روز گذشته به تهران رسیده و تنها فرصت یک جلسه حضور در تمرین شهرداری را داشت لیکن در دقایقی که برای نماینده این دیار به میدان رفت 17 امتیاز کسب و در مجموع عملکرد قابل قبولی داشت.

 

/ 0 نظر / 4 بازدید