لزوم تسریع در انتخاب هیئت مدیره باشگاه بسکتبال شهرداری / زمان را از دست ندهیم

علی نصیبی، وبلاگ گرگان ما: اعضای شورای شهر گرگان چندی پیش با تصمیمی منطقی، با گذر از مصوبه اسفند ماه 92 خود، بر تداوم تیمداری شهرداری در لیگ برتر بسکتبال ایران تاکید کردند.

با توجه به تاکید اعضای شورای شهر مبنی بر حضور قدرتمند تیم شهرداری در لیگ برتر 93، ضرورت دارد اعضا به جهت برنامه ریزی بهینه و از دست نرفتن زمان، هر چه سریعتر نسبت به انتخاب هیئت مدیره باشگاه، و به تبع آن انتخاب کادر فنی اقدام تا مربیان نیز با شکار بهترین بازیکنان، تیم آماده و هماهنگی را تحت لوای نام شهرداری گرگان، وارد مسابقات لیگ برتر سال 93 نمایند.

از یاد نبریم که یکی از عوامل اصلی عدم کسب نتیجه مطلوب شهرداری در سال های گذشته، شروع دیر هنگام تمرینات و عدم آماده سازی مطلوب تیم در ابتدای مسابقات بوده است.

بماند اینکه یکی از مزیت های تسریع در تعیین هیئت مدیره و مربیان تیم آن بود که، در صورت مشخص بودن وضعیت کادر فنی، مربیان می توانستند بهترین استعدادهای حاضر در مسابقات جام رمضان بسکتبال گرگان را شناسایی کرده و از آن سو با باز کردن باب مذاکره با بازیکنان بزرگی که به جهت حضور در این مسابقات به گرگان آمده اند، آنان را برای حضور در ترکیب گرگان طی فصل آتی مسابقات مجاب نمایند.

امیدواریم اعضای شورای شهر نه با تعجیل، بلکه با تسریع در روند انتخاب هیئت مدیره باشگاه با بهره از افراد صاحبنظر و اهل فن و دارای قدرت برنامه ریزی، و نیز پشتیبانی موثر و مستمر از ورزش اول گرگان، به گونه ای عمل نمایند که گرگاندوستان در سال جاری، پس از مدت ها شاهد درخشش بیش از پیش ستاره بسکتبال گرگان در آسمان ورزش ایران باشند.

/ 0 نظر / 23 بازدید