این بار حادثه در کاپری

پس از گذشت 17 روز از ریزش ضلع شمالی ساختمان سابق هتل میامی در حین عملیات عمرانی ، این بار شهروندان گرگانی شاهد ریزش دیواره شمالی بنای سابق سینما کاپری گرگان در خیابان شالیکوبی بودند.

ساعت 9 و 15 صبح چهارشنبه 11 شهریور و در خلال فعالیتهای مرتبط با ساخت بنای جدید در مکان سابق سینما کاپری گرگان ، دیواره شمالی بنا فرو ریخت و سه کارگر ساختمانی دچار حادثه شدند.

از آنجا که به جهت نحوه خاص ریزش دیواره ، سرهای کارگران با خوش شانسی در زیر خاک فرو نرفته بود پس از حضور نیروهای امدادی در محل حادثه و عملیات خاکبرداری ، کارگران زنده از زیر آوار بیرون کشیده شده و به بیمارستان منتقل شدند.

قرار است در محل سابق سینما کاپری گرگان ، مجتمع فرهنگی تجاری ایجاد شود که لیکن به علت عدم ارائه تسهیلات مربوط به بخش فرهنگی این پروژه تا به اکنون ، ساخت سینمای جدید در مجتمع مذکور در هاله ای از ابهام قرار دارد.

بنای سینما کاپری گرگان در خلال حوادث انقلاب به آتش کشیده شد و پس از آن ساختمان سینمای پرآوازه مذکور نزدیک به سه دهه در قلب شهر گرگان و خیابان شالیکوبی ، به صورت یک ویرانه خودنمایی میکرد.

/ 3 نظر / 12 بازدید
شهروند

بازهم سنگ اندازیهای بعضی ها برای جلوگیری از توسعه گرگان : به گزارش سبزپرس به رغم آنكه مسير احداث تله كابين از عرصه هاي جنگلداري كه متولي آن اداره كل منابع طبيعي استان است مي گذرد، مديركل اداره منابع طبيعي اين استان نسبت به احداث آن ، ابراز بي اطلاعي كرده است............. http://www.ciirang.com/showthread.php?p=98761

جامه دران

علی جان از نحوه خبر رسانی و تنظیم خبرت لذت بردم (از آنجا که به جهت نحوه خاص ریزش دیواره ، سرهای کارگران با خوش شانسی در زیر خاک فرو نرفته بود) خدائیش باحال بود

سلام ظاهرا اطلاعات درستی ندارید ؟ تشریف بیارید محل مجتمع تا اطلاعات دقیق تر خئنتتان ارائع شود؟ عدالت 7 مجتمع میرداماد طبقه 5 شماره 17 احمدمحمدخانی خوشحال میشیم شمارو زیارت کنیم؟