حاشیه‌هایی از سفر رئیس جمهور به گرگان

سفر دکتر احمدی‌نژاد رئیس جمهور ایران به گرگان در اواخر هفته گذشته‌ ،حاشیه‌هایی با خود به همراه داشت.

*- با تعدد برنامه‌ها، رئیس‌جمهور در غروب پنج‌شنبه دچار ضعف جسمانی و بی‌حالی شد. لیکن در جلسه هیئت وزیران حضور یافت.

**- اطلاعات 16 روستای محروم استان جهت انتخاب یکی از آنها و حضوررئیس‌جمهور در آن آماده شده بود لیکن در حالی که صبح روز چهارشنبه بسیاری تصور میکردند وی در روستای لیرو گالیکش حضور می‌یابد و برخی مسئولان نیز در حال حرکت به سوی آن روستا بودند، اعلام شد روستایی که از سوی دفتر رئیس‌جمهور برای بازدید انتخاب شده، روستای میانکاله خان‌به‌بین‌(بخش فندرسک رامیان) است.

***- ماموران حفاظت رئیس جمهور از روزهای قبل، تحت عنوان ماموران دامپزشکی با ماموریت مبارزه با آنفلوانزای مرغی ،در روستای میانکاله حضور داشتند.

****- در غروب چهارشنبه و هنگام برگزاری جلسه کارگروه‌ها با رئیس جمهور در فرمانداری گرگان، پدر شهیدی که پلاکاردی با مضمون مشکلاتش در زمینه کشاورزی به همراه داشت با فریاد خواستار ملاقات با دکتر احمدی‌نژاد شد. ماموران حفاظت وی را به داخل فرمانداری منتقل کرده و با ادامه اصرار و فریادها، ایشان به داخل جلسه کارگروه منتقل شد. رئیس جمهور نیز وی را در کنار خود نشانده و پس از مدتی گفت‌و گو با او و آرام شدن آن فرد، بر روی نامه او خطاب به اسکندری وزیر جهاد کشاورزی دستور حل مشکل را داد.

/ 14 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سید

سلام داش علی اخبار جالبی داری الهی پیر شی جوون [گل]

ناجی

نتیجه گیری اخلاقی:رفتار اپورتونیستی لازمه ساختار پوپولیستی است[خنده]

قاسم

[سبز]

مدیریت بارش نیوز

بازتاب آغاز به کار شاخه جوانان بندر ترکمن در سایت طراوت و برای فردا متن خبر: شاخه جوانان حزب مشارکت ایران اسلامی حوزه بندر ترکمن با حضور جمعی از جوانان و دانشجویان این منطقه افتتاح گردید. حسن رضایی رئیس شاخه جوانان جبهه مشارکت منطقه گلستان با بیان اینکه مراسم با حضور چهره های شاخص اصلاح طلب برگزار می شود، افزود: این مراسم با ارائه برنامه های شش ماه اول سال و بررسی شرایط سیاسی منطقه همراه خواهد بود. این تشکل حزبی از همه جوانان هم اندیش و بویژه جوانان برومند این حوزه که آینده ای روشن را برای همه ایرانیان می طلبند برای فعالیت در این تشکل دعوت بعمل می آورد لینک سایت ها: http://barayefarda.org/news/574.php http://www.taravat.ir/index.php?option=com_content&task=view&id=2325&Itemid=9بازتاب آغاز به کار شاخه جوانان بندر ترکمن در سایت طراوت و برای فردا متن خبر: شاخه جوانان حزب مشارکت ایران اسلامی حوزه بندر ترکمن با حضور جمعی از جوانان و دانشجویان این منطقه افتتاح گردید. حسن رضایی رئیس شاخه جوانان جبهه مشارکت منطقه گلستان با بیان اینکه مراسم با حضور چهره های شاخص اصلاح طلب برگزار می شود، افز

م.م

تلاش كنیم كه همچون سرمشقی الهام بخش دیگران شویم

نازنین

آقای احمدی نژاد قانون اساسی(اصل 136)انگار دارد دست و پاگیر می شود[قهقهه]

طلوع آزادی

سلام علی آقای گرگانی, خسته نباشید, از خبرهای [سبز] ممنونیم. موفق باشید. [گل][گل][گل]

ساسان

ماموران حفاظت رئیس جمهور از روزهای قبل، تحت عنوان ماموران دامپزشکی با ماموریت مبارزه با آنفلوانزای مرغی ،در روستای میانکاله حضور داشتند[سوال][تعجب][ناراحت]

سامان

[گل]