با ورزش گرگان زمین

- تیم فوتبال اتکا گرگان در چارچوب رقابتهای لیگ دسته اول ایران، فردا یکشنبه نهم آذر در رفسنجان به مصاف تیم مس این شهر میرود.

مس رفسنجان که این روزها بسیار آماده نشان میدهد در اواخر هفته گذشته و در چارچوب دیدارهای جام حذفی کشور، با گلی که در در وقت اضافه به ثمر رساند توانست با نتیجه یک بر صفر بر هم استانی لیگ برتری خود مس کرمان غلبه و به دور بعد جام حذفی صعود کند.

- بسکتبالیستهای دیار هیرکانیا نیز که تحت عنوان شهرداری گرگان به مصاف رقبا میروند پنجشنبه هفتم آذر توانستند در سنندج با نتیجه 95 بر 91 تراکتورسازی کردستان را که از حمایت چهار هزار تماشاگر پرشور کُرد سود میبرد شکست داده تا به طور موقت از بحران خارج شوند.

لغو کارت بازی مجتبی بنی عقیل بازیکن کلیدی استرابادی‌ها در پی شکایت بابلی‌ها و به تبع شکست گرگان در مقابل لوله آ اس شیراز، سبب شد شهردار و رئیس هیئت بسکتبال گرگان با وارد کردن شوکی بزرگ به فدراسیون کناره‌گیری باسابقه‌ترین تیم سوپرلیگ را از رقابتها اعلام کند تا بالاخره با عقب‌نشینی فدراسیون، عقابهای شمالی به سوپرلیگ بازگشته و در شروع مجددشان تراکتور کردستان را از کار بیندازند.

- تیم بسکتبال بانوان رشددانه گرگان که دور برگشت را طوفانی آغاز و با اختلاف امتیازهای قابل توجه شهرداری کرمان، حجاب شیراز و حجاب هفت الماس قزوین را در هم کوبیدند از 15 تا 17 آذر در چارچوب دور دوم مرحله برگشت لیگ برتر بسکتبال بانوان در شیراز به مصاف رقبا میروند.

دختران گرگان زمین که با نتایج قابل توجه‌شان بعد از تیم متمول فولاد اصفهان در رده دوم گروه خود قرار دارند در این روزها امید بسیاری به شار‍ژ مالی از سوی اسپانسر خود داشته تا با روحیه ای بهتر روند صعودی خود را تداوم بخشند.

/ 0 نظر / 4 بازدید