هنرنمایی خوانندگان مطرح موسیقی پاپ کشور در گرگان

با اجرای کنسرت موسیقی احسان خواجه امیری و محسن یگانه در گرگان از 7 تا 10 فروردین 89 ، این شهر طی کمتر از بیست روز میزبان سه خواننده بزرگ پاپ کشور بوده است.

پیش از این رضا صادقی خواننده جنوبی در روزهای 22 تا 24 اسفند 88 در سالن ورزشی شرکت گاز به اجرای برنامه پرداخته بود لیکن با وجود مشغله های آخر سال شهروندان در زمان مذکور ، استقبال مناسبی از اجراهای خواننده مذکور در گرگان شده بود.

بماند اینکه با شنیده شدن اخباری مبنی بر احتمال اجرای برنامه دیگر خوانندگان موسیقی پاپ در گرگان همچون حمید عسگری ، فرزاد فرزین ، بهنام علمشاهی ، سیروان خسروی و ... در روزهای آینده ، میتوان گفت مدیران برنامه های خواننده های پاپ کشور و نیز شرکت های مجری برگزاری کنسرت ها ، با شناخت ذائقه خاص مردم گرگان به خصوص جوانان این شهر ، این دیار را محل مناسبی برای اجرای برنامه های خواننده های شهیر موسیقی پاپ یافته اند.

در این بین ضمن اذعان به این نکته که اجرای کنسرت های مذکور با توجه به علاقه نسل جوان به خوانندگان مذکور سبب ایجاد شور و نشاط بسیار در بین هواداران آنها خواهد شد و از این رو حمایت از برنامه های مورد اشاره کاملا ضروری می باشد لیکن شرکت های مجری برنامه و نیز ادارات ناظر دولتی ، میبایست با احترام به ذائقه هنردوست گرگانیان ، با رفتاری کاملا حرفه ای تمهیدات لازم را در تمام مراحل برگزاری برنامه اعم از فروش بلیط ، محل استقرار تماشاگران و ... فراهم نمایند.

به عنوان مثال با وجود آنکه در بنرهای تبلیغاتی کنسرت های مذکور ساعت 17:30 به عنوان یکی از سانس های اجرای برنامه ذکر شده لیکن فروشندگان بلیت کنسرت با تاکید شرکت مجری برنامه تا به اکنون از فروش بلیت های سانس مذکور خودداری می کنند.

همچنین آنکه هنوز گله های برخی شهروندان که با وجود تهیه بلیت به جهت ازدحام و بی نظمی در ورودی ، موفق به استفاده از برنامه گذشته احسان خواجه امیری در محوطه هتل راه و ماه گرگان نشدند باقیست.

در این بین امید است اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همانگونه که با دیدی مثبت زمینه اجرای برنامه های خوانندگان پرطرفدار مذکور را در گرگان فراهم میکند حمایت های لازم را از اجرای برنامه های گروه های موسیقی گرگان اعم از پاپ و سنتی نیز به عمل آورده تا زمینه هنرنمایی فرزندان مستعد این دیار برای همشهریان هنردوست شان نیز فراهم شود . بماند آنکه در سال های گذشته چندین اجرای گروه های گرگان با وجود نصب بنرهای تبلیغاتی و توزیع تراکت ها با فشار عوامل غیراداری لغو و برخی گروه ها نیز استرس لغو برنامه هایشان و یا ایجاد مشکل را تا زمان پایان برنامه با خود به همراه داشتند.

لازم به ذکر است کنسرت احسان خواجه امیری در تاریخ های هفتم و هشتم فروردین و محسن یگانه نهم و دهم در سانس های 17:30 و 20:30 در سالن ورزشی کارگران واقع در خیابان شهید رجایی خیابان رازی برگزار می گردد.

در این بین این نکته قابل ذکر است که هر دوی خواننده های مذکور پیش از این یک بار در گرگان به اجرای برنامه پرداخته اند.

محسن یگانه متولد 23 اردیبهشت 64 و دانش آموخته رشته صنایع که اهل همین استان می باشد پیش از این در سینما بهمن گرگان به اجرای برنامه پرداخته بود و بنا بر شنیده ها از آن برنامه به عنوان یکی از برنامه های دوست داشتنی اش یاد میکند.

احسان خواجه امیری نیز که متولد 7 آبان 63 و فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر می باشد چندی پیش در محوطه هتل راه و ماه گرگان به اجرای برنامه پرداخته بود و چنان در آن برنامه تحت تاثیر انرژی ایجاد شده از سوی مخاطبان قرار گرفته بود که با اذعان به متفاوت بودن گرگان ، سعی کرده بود چند جمله ای با گویش گرگانی سخن بگوید.

/ 1 نظر / 7 بازدید
بابك گرگاني

سلامي وكلامي ...به اصرار بچه هاي خانه براي ديدن كنسرت رضا صادقي بليط خريديم ووقتي از محل آن مطلع شدم ..يادم افتاد ..حتما بر ما بسي خوش خواهد گذشت ..اون از جاي پاركش واون از تماشاگران محلي كه بعضا هم از تعداد دارندگان بليط بيشتر بودند وهم عرضه كنندگان انواع كالاهاي آنچناني آنچنان كه افتد وداني از دود و دم وجاخالي وهمه نوع عرضع=ه مستقيم جنسي ...اما چيزي كه بيشتر از همه خودنمايي ميكرد ونويد آزادي حشر ونشر نسوان وآقايان را درمجامع عمومي را ميداد ..قاطي پاطي بودن جلوي درب وردودي جهت حج اكبر يا ورود به سالن بود ..به انطريق كه بسياري از كج انديشان دست كج حتما موفق به سير در آفاق وانفس ناموس مردم شده بودند ..يادم افتاد كه فروشندگان بليط وعده نظارت خود تهراني ها در جانمايي برابر بليط داشتند ولي اي كاش يك عده از بچه هاي با غيرت 20-30 سال پيش گرگان آنجا بودند وحداقل از ناموس گرگاني ها حفاظت ميكردند...باري بااينكه از جيب كارمندي ناپرهيزي خريد بليط هاي 20 هزهر توماني را كرده بوديم عطايش را به لقاايش وولقايش را هم به مسوول انتظامات محل كه اصلا از پشت نرده ها بيرون رانگاه نكرد بخشيديم...گويا فقط براي ديدن آقا رضا صادقي حن