باخت عجیب شهرداری گرگان در ماهشهر/ بخت ما کمرنگ شد

صنایع پتروشیمی ماهشهر 75

شهرداری گرگان 73

وبلاگ گرگان ما: شهرداری گرگان را میتوان بی تردید پر فراز و نشیب ترین تیم سال جاری لیگ برتر بسکتبال ایران نامید.

نگاهی به 4 بازی اخیر شهرداری گرگان در لیگ برتر به سادگی این نکته را اثبات می کند.

شهرداری پنجشنبه 4 دی در حالی که از حضور تماشاگران محروم بود با ارائه یک بازی دیدنی مهرام تهران را با همه ستارگانش 76 بر 73 شکست داد تا شگفتی لیگ برتر بسکتبال ایران را رقم زد.

شهرداری در بازی بعد دوشنبه 8 دی در بندرامام تیم پتروشیمی قهرمان بلامنازع سال های اخیر را در مقابل تماشاگران بندرامامی تا یک قدمی شکست پیش برد و حتی اگر لطف داوران به پتروشیمی نبود در وقت قانونی، میتوانست حریف قدرتمند را شکست دهد. لیکن با کشیده شدن بازی به وقت اضافه این پتروشیمی بندرامام بود که از پنج خطائه شدن بازیکنان اصلی گرگان نهایت استفاده را برد تا در پایان به سختی 82 بر 78 شهرداری را شکست دهد.

اما شهرداری که توانسته بود این بازی رویایی را در مقابل مهرام تهران و پتروشیمی بندرامام به نمایش بگذارد، دربازی بعد پنجشنبه 11 دی در مقابل ثامن مشهد تیم هشتم جدول نه تیمی لیگ برتر، به سختی توانست در گرگان 67 بر 61 پیروز شود.

اما اوج شاهکار شهرداری امروز بود که در مقابل تیم نهم جدول، صنایع پتروشیمی ماهشهر که تاکنون هیچ بردی نداشت 75 بر 73 شکست خورد.

باخت شهرداری در حالی حادث شد که با توجه به مهره های متفاوت دو تیم، همه کارشناسان برد راحتی برای گرگان در ماهشهر پیش بینی میکردند.

با توجه به این شکست عجیب شهرداری، خیال هفت الماس قزوین و پالایش نفت آبادان که رقابت نزدیکی با گرگان برای حضور در جمع چهار تیم داشتند بیش از همه راحت شد.

باخت شهرداری گرگان در ماهشهر، که علیرغم بازی های خوب تیم در هفته های اخیر مقابل مهرام تهران و پتروشیمی بندرامام، رقم خورد بیش از همه نشانگر این است که تیم از لحاظ روحی و انگیزشی نیز مشکل دارد.

آری متاسفانه در حالی که بسیاری از گرگانی ها و گلستانی ها امیدوار به حضور شهرداری در جمع چهار تیم مرحله نهایی داشتند، خود به سادگی این فرصت را از دست دادیم.

/ 0 نظر / 54 بازدید