گرگان ما GORGAN

که گرگان ریشه در اسطوره دارد / هزاران نکته مستوره دارد

بسکتبال گرگان لیدر هم صادر کرد
نویسنده : علی نصیبی - ساعت ٩:٢۸ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱٦ اسفند ۱۳۸٦
 

بعد از حضور مربی و بازیکن گرگانی در تیمهای بسکتبال دیگر شهرهای کشور، اکنون شاهد حضور لیدرهای گرگانی در دیگر شهرها به جهت حمایت از تیمهای بسکتبال هستیم.

چندی پیش و در هنگام دیدار تیمهای بسکتبال شهرداری گرگان و پتروشیمی بندرامام در تهران جهت کسب عنوان پنجم سوپرلیگ سال ۸۶، مسئولان تیم جنوبی به لیدر تماشاچیان گرگان مراجعه و باب مذاکره را با او به جهت حضور در بندرامام و ساماندهی هواداران آن تیم در رقابتهای قهرمانی باشگاه‌های آسیا می‌گشایند.

آنها که حمایت عجیب اما منظم تماشاگران گرگانی را در مسابقات مختلف از تیم شهرشان دیده بودند از حسین سراوانی میخواهند در ازای پاداشی مناسب در هنگام رقابتهای باشگاههای آسیا در این شهر حضور یابد.

گویی مذاکرات دو طرف ثمربخش بوده تا مسئول کانون هواداران بسکتبال گرگان صبح شنبه هجدهم اسفند با پرواز تهران به بندرامام راهی آن شهر شده تا با شرکت در جلسه‌ای با لیدرهای بومی در عصر همان روز کار خود را آغاز نماید.

لازم به ذکر است رقابتهای باشگاههای آسیا از روز یکشنبه نوزدهم اسفند در بندرامام(ماهشهر) برگزار میشود.

پیش از این گفته میشد تیم پتروشیمی بندرامام قصد دارد هدایت تیم خود در رقابتهای باشگاه‌های آسیا به سرمربی گرگانی محمد‌مهدی ایزدپناه بسپارد، لیکن با عدم قبول پیشنهاد این تیم از سوی ایزدپناه پتروشیمی با همان کادر فنی سوپرلیگ ایران به مصاف رقبا می‌رود.