گرگان ما GORGAN

که گرگان ریشه در اسطوره دارد / هزاران نکته مستوره دارد

حذف ناباورانه بازیکن گرگانی از اردوی تیم ملی فوتبال بزرگسالان ایران
نویسنده : علی نصیبی - ساعت ۸:٤٤ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱٥ دی ۱۳۸٩
 

ابوذر رحیمی بازیکن گرگانی تیم راه آهن تهران که در لیست نهایی ٢٣ نفره تیم ملی جهت حضور در جام ملت های آسیا حضور داشت ، در اقدامی غیر منتظره از سوی افشین قطبی سرمربی تیم ملی ، در آخرین دقایق ارسال لیست به کنفدراسیون فوتبال آسیا ، از تیم ملی کنار گذاشته شد تا به جای او محسن بنگر مدافع سپاهان اصفهان در این رقابت ها حضور یابد.

این در حالیست که حتی شماره ١٣ نیز از سوی قطبی برای این مدافع خوش استیل گرگانی در نظر گرفته شده بود.

بازیکن ٢٨ ساله گرگانی میگوید : " قطبی عصر دیروز با من تماس گرفت و گفت مجبورم تو را از فهرست تیم ملی خط بزنم و محسن بنگر را جانشین تو کنم.در حالی که من در فهرست نهایی تیم ملی بودم نمی دانم چرا خط خوردم. "

ابوذر رحیمی بازیکن گرگانی تیم فوتبال راه آهن تهران

وی اظهار میدارد : " قطبی گفت به من اعتقاد دارد و حتی می خواسته از من در جام ملتها به عنوان بازیکن فیکس استفاده کند اما شرایط برای این کار فراهم نبوده و مجبور شده بنگر را به جای من به تیم ملی دعوت کند "

ابوذر رحیمی که با سختکوشی تمام ، توانسته های پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی و تا آخرین دقایق مهلت ارسال اسامی نهایی به کنفدراسیون آسیا جزو لیست نهایی باشد هر چند که سعی می کند ناراحتی اش را پنهان کند لیکن با صدایی غم گرفته میگوید : " وقتی قطبی زنگ زد و این خبر را داد مادرم کنارم حضور داشت. ناراحتی من به اندازه ای بود که مادرم به گریه افتاد. با این حال برای تیم ملی کشورم آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم تیم ملی نتایج خوبی در جام ملتهای آسیا بگیرد. "

در این بین امیدواریم حذف غیرمنتظره و غیرمتعارف این بازیکن گرگانی، تنها به دلایل فنی بوده و ربطی به نفوذ برخی باشگاه ها در فوتبال ایران ، باندبازی ها ، و ... نداشته باشد.

ابوذر رحیمی در صورت حضور در رقابت های جام ملت های آسیا میتوانست اولین بازیکن گرگانی تیم ملی فوتبال بزرگسالان کشور باشد. بماند اینکه پیش از این بازیکنان گرگانی بسیاری در رده های نونهالان و نوجوانان و جوانان تیم ملی حضور داشته اند.