گرگان ما GORGAN

که گرگان ریشه در اسطوره دارد / هزاران نکته مستوره دارد

اولین آبستراکسیون در شورای سوم شهر گرگان
نویسنده : علی نصیبی - ساعت ۱:٠٥ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸٦
 

براساس اعلام غیر رسمی منابع مطلع ، با عدم حضور دو تن از اعضای شورا در جلسه‌رسمی روز شنبه شورای شهر به دلیل آنچه که مشغله کاری نامیده شده و نیز شرکت نکردن دو تن دیگر از اعضا در جلسه به جهت اعتراض نسبت به موردی که خبری از آن منتشر نشده جلسه  شورای شهر تشکیل نشد.

گفته میشود قلیشلی به دلیل رسیدگی به مسائل نشریه سراسری خود اقتصادپویا در روز شنبه در تهران به‌سر‌میبرد و کلاتی که از او به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی علی‌اصغری نام‌برده‌میشود در روز مذکور مرخصی داشته است. همچنین زهرا نورا و قاسم‌حاجی‌محمدی هم به نشانه اعتراض به موضوعی خاص با آن که در ساختمان شورا حضور داشتنددر سالن جلسات حاضر نشدند تا جلسه به دلیل عدم حضور ۴ عضو از ۹ عضو شورا تشکیل نشود.

براساس خبر دیگری حسین ربیعی و ذبیح‌الله میقانی دو عضو دیگر شورا به همراه شهردار در ماموریتی که موضوع آن آشنایی با سیستم خدمات شهری هندوستان اعلام شده شانزدهم اسفند راهی آن کشور میشوند.

شهروندان گرگانی و علاقمندان به توسعه این دیار انتظار دارند اعضای شورای شهر با کنار گذاشتن اختلافات و وحدت و وفاق بر مبنای گرگان‌زمین تاریخی با عزمی دوچندان ، همچنان که در ایام انتخابات وعده داده‌بودند در راستای آبادانی این دیار کوشیده و بدانند تاریخ این دیار و حافظه گرگانیان هیچگاه خدمتگذاران واقعی خود را از یاد نخواهد برد.

همچنین امید است شهردار محترم گرگان که سختکوشی و دلسوزی او نیز بر کسی پوشیده نیست با استفاده بهینه از منابع انسانی شهرداری و اتخاذ سیستمی نوین همچون دوران فعالیتش به عنوان اولین شهردار گرگان روند توسعه و آبادانی این کهن بوم را شدت بخشد.

 و نهایت اینکه همگان بدانند گرگان مظلوم با آنهمه استعداد و توانایی هیچ بهانه‌ای را از هیچ مسئولی به جهت کم‌کاری یا ترجیح مسائل سیاسی و شخصی به توسعه این دیار نخواهد پذیرفت.