گرگان ما GORGAN

که گرگان ریشه در اسطوره دارد / هزاران نکته مستوره دارد

مرامنامه پیشنهادی باشگاه وبلاگ نویسان گرگاندوست
نویسنده : علی نصیبی - ساعت ۱٢:٢٧ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٢٠ امرداد ۱۳۸٩
 

اشاره - پیرو تصمیم اتخاذ شده در اردوی وبلاگ نویسان گرگاندوست در جنگل توسکاستان ، خواهشمند است دوستان پیشنهادات خود را در مورد بندهای مختلف مرامنامه تا ساعت 12 ظهر ٢۴ مرداد در بخش نظرات همین مطلب درج تا موارد مدنظر دوستان در نشست هیئت مدیره بررسی و تصمیم نهایی اتخاذ شود.

الف - بیان استدلالات لازم جهت پیشنهادهای ارائه شده توسط دوستان ، نقش شایانی در تدوین مرامنامه کارآمد خواهد داشت.

ب - به جهت محدودیت تعداد کلمات استفاده شده در بخش نظرات وبلاگ های پرشین بلاگ ، مقتضی است دوستانی که متن ارسالی شان طولانی می باشد آن را در دو یا چند نظر ارسال نمایند.

امید آنکه بتوانیم با همدلی و اتحاد بیش از پیش گام های بزرگی به جهت دفاع از حقوق گرگان و حرکت این دیار به سوی شکوهی که استحقاقش را دارد برداریم.   پاینده گرگان

مرامنامه باشگاه وبلاگ نویسان گرگاندوست

1.      باشگاه وبلاگ نویسان گرگاندوست مجموعه‏ای است غیردولتی، غیرسیاسی، غیرتجاری و مستقل که وابسته به هیچ حزب، گروه، انجمن، سازمان و نهاد دولتی و غیردولتی نیست.

2.      باشگاه وبلاگ نویسان گرگاندوست تعامل هرچه بیشتر علاقمندان دیار تاریخی گرگان در تمام نقاط ایران و جهان، تبادل تجربیات علمی و فرهنگی و اجتماعی، ارتقای کیفی محتوا در فضای مجازی و ایجاد محیطی سالم برای اعضا را با هدف توسعه پایدار این دیار مدنظر دارد.

3.      باشگاه وبلاگ نویسان گرگاندوست ضمن احترام به آزادی بیان اعضا در حوزه فردی و اجتماعی، به طور کامل از ورود به گفتمان‏های سیاسی حذر دارد و خود را متعهد به رعایت این موضوع می‏داند.

4.      عضویت در این باشگاه برای همه گرگاندوستان حاضر در فضای مجازی مقدور است و ملاک پذیرش اعضا داشتن وبلاگ یا وب سایت فعال و درج حداقل موضوعات مربوط به گرگان در هر حوزه‏ای است. تشخیص وجود این شرایط با هیأت مدیره منتخب باشگاه است.

5.      اعضای باشگاه وبلاگ نویسان گرگاندوست پایبندی به موارد زیر را مورد اهتمام خود دارند:

·        تأکید بر توسعه پایدار و رشد و شکوفایی و سرافرازی گرگان در طرح و پیگیری مسایل مربوطه

·        همکاری، همدلی و در حد امکان اتخاذ مواضع هماهنگ در نشر مباحث مربوطه در حوزه منافع عمومی

·        معرفی، حفظ، اشاعه و ارتقای فرهنگ و تمدن دیار تاریخی گرگان

·        شناسایی، طرح و ارایه راهکار مشکلات منطقه در زمینه‏های مختلف

·        رعایت اصول اخلاق حرفه‏ای و حفظ حرمت سایر اعضای باشگاه و احترام به نظرات آن‏ها   

·        ترغیب گرگاندوستان به حضور در فضای مجازی، تشویق سایر وبلاگ نویسان گرگانی به عضویت در باشگاه

 

هیئت مدیره باشگاه وبلاگ نویسان گرگاندوست

 

پی نوشت : با خبر شدیم مهندس شبیر دائمی مدیر وبلاگ خانه روابط عمومی ها ( http://www.prkhaneh.blogfa.com/ ) و قائم مقام باشگاه وبلاگ نویسان گرگاندوست در غم از دست دادن یکی از بستگان خویش عزادار می باشد . اعضای باشگاه ضمن اظهار همدردی با ایشان برای آن مرحوم مغفرت و علو درجات را آرزومندند.