گرگان ما GORGAN

که گرگان ریشه در اسطوره دارد / هزاران نکته مستوره دارد

درگیری شدید بازیکنان کبدی لرستان با تماشاچیان گرگانی
نویسنده : علی نصیبی - ساعت ۱۱:٠٥ ‎ق.ظ روز شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸٦
 

دیدار تیمهای کبدی گلستان و لرستان از سری مسابقات سوپرلیگ باشگاههای کشور به سبب درگیری شدید بازیکنان لرستان با تماشاچیان ناتمام باقی ماند.

در۴۰ثانیه مانده به پایان این دیدار که عصر جمعه دهم اسفنددر سالن امام گرگان برگزار شد هنگامی که لرستانیها۴۶ بر ۲۱ از گلستان عقب‌افتاده و امیدی به جبران نتیجه نداشند با تماشاچیان درگیر و به زد و خورد پرداختند.

شروع درگیری از مصدومیت بازیکن لر در ثانیه‌های انتهایی بازی در برخورد با بازیکن گرگانی آغاز شد. بازیکن مذکور در این لحظه با لفظی زشت خطاب به تماشاچیان که در این لحظه به‌شدت مشغول تشویق تیم استان بودند واکنش نشان داد . با عکس‌العمل تماشاچیان، بازیکنان لرستان به سوی سکوها هجوم برده و از این لحظه درگیری‌ها آغاز شد.

از آنجا که تنها دو مامور در سالن حضور داشتند درگیری‌ها به صورت مداوم و پراکنده برای مدتی طولانی ادامه یافت تا آنکه با آوردن تبر از سوی راننده تیم لرستان و حمله به سوی تماشاچیان با استفاده از آن شدت گرفت.

با مداخله برخی از حاضران در سالن و یگان ویژه نیروی انتظامی، طرفین از همدیگر جدا و برای جلوگیری از ادامه درگیری بازیکنان لرستان به یکی از اتاقهای سالن امام منتقل شدند.

پس از گذشت مدتی با افزوده شدن نیروهای انتظامی و استقرار نیروهای ضد‌شورش در حد‌فاصل استادیوم تا اداره‌دارایی، بازیکنان لرستان با قرار گرفتن نیروهای یگان‌ویژه در دو طرفشان از اتاق در نظر گرفته‌شده جهت آنان در سالن خارج و به همراه نیروی انتظامی به خوابگاه خود منتقل تا پس از جمع‌آوری وسایل خود گرگان را ترک کنند.

لازم به ذکر است راننده تیم لرستان و چند تن از بازیکنان تیم مذکور به صورت موقت بازداشت شده تا پس از تکمیل پرونده، مقامات قضایی به صدور حکم درباره آنها بپردازند.

درگیری‌ها در حین دیدار کبدی تیمهای گلستان و لرستان از سری مسابقات سوپرلیگ باشگاه‌های کشور ،در حالی صورت گرفت که فرماندار گرگان، برخی ار اعضای شورای شهر و... نیز در حال تماشای این دیدار بودند.