گرگان ما GORGAN

که گرگان ریشه در اسطوره دارد / هزاران نکته مستوره دارد

خبر فوری / اردوی وبلاگ نویسان گرگاندوست با یک هفته تاخیر برگزار میشود
نویسنده : علی نصیبی - ساعت ۸:٥۱ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٢٧ تیر ۱۳۸٩
 

به دلیل سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به گرگان

اردوی اعضای باشگاه وبلاگ نویسان گرگاندوست با یک هفته تاخیر برگزار میشود

زمان : از ساعت 9 تا 19 روز پنجشنبه هفت مرداد 1389

مکان اردو : چهارباغ و توسکاستان گرگان

زمان حرکت : ساعت 9 صبح 7/5/89 از پارکینگ شهرداری گرگان واقع در آفتاب 24 خیابان امام خمینی ( کوچه ی شورای شهر )

توجه : وبلاگ نویسانی که پیش از این به عضویت باشگاه وبلاگ نویسان گرگاندوست درآمده اند در صورت تمایل به حضور در این اردو ، حداکثر تا 31تیرماه با مراجعه به بخش نظرات وبلاگ گرگان ما و درج نام وبلاگ خود ، آمادگی خویش را اعلام نمایند. ( دوستانی که پیش از این اعلام حضور نموده اند نیازی به اعلام آمادگی مجددشان نیست )

- از آوردن همراه اکیدا خودداری شود.

- با توجه به تمهید تدارکات لازم ، نیازی به همراه آوردن وسایل ، غذا و ... نیست. لیکن به همراه داشتن وسایلی همچون کلاه آفتاب گیر و ... توصیه میشود.

**- با توجه به در دست تهیه بودن مرامنامه باشگاه وبلاگ نویسان گرگاندوست ، اعضا نظرات خود را با اولویت گرگاندوستی و اخلاق کاری تا 31 تیر ماه برای شبیر دائمی ( وبلاگ خانه روابط عمومی ها با نشانی http://prkhaneh.blogfa.com/ ) ارسال نمایند.

** - گرگانیان و گرگاندوستانی که پیش از این به عضویت باشگاه وبلاگ نویسان گرگاندوست در نیامده اند در صورت تمایل به ثبت نام به بخش نظرات لینک مطلب " فراخوان جهت تهیه بانک اطلاعاتی وبلاگ نویسان گرگاندوست " با نشانی " http://gorganma.persianblog.ir/post/710/ " مراجعه و نام وبلاگ و ایمیل خود را درج نمایند.

پی نوشت 1 : با برگزاری سه نشست و نیز انجام پیگیری های لازم ، تمهیدات لازم برای برگزاری این اردو در 31 تیر 89 اتخاذ شده بود . لیکن به جهت قطعی شدن سفر هیئت دولت به گرگان و به تبع آن مشغله های ایجاد شده برای برخی اعضا ، پیشنهاد تغییر زمان اردو مصوب شد.

پی نوشت 2 : خواهشمند است دیگر دوستان بلاگر نیز اطلاع رسانی لازم را به جهت اطلاع اعضا از تغییر زمان اردو داشته باشند.

 

هیئت مدیره باشگاه وبلاگ نویسان گرگاندوست