گرگان ما GORGAN

که گرگان ریشه در اسطوره دارد / هزاران نکته مستوره دارد

با ورزش گرگان / پیروزی فوتسال سرخپوشان و بسکتبال شهرداری و کناره گیری آرد
نویسنده : علی نصیبی - ساعت ۱٠:۳٧ ‎ب.ظ روز جمعه ٩ بهمن ۱۳۸۸
 

سوپرلیگ فوتسال بانوان

سرخپوشان شهرداری گرگان 8  حجاب قزوین 4

ساعت ده صبح جمعه نهم بهمن - سالن شهید گرزین شرکت گاز

دختران سرخپوش گرگانی با پیروزی بر این حریف قدر ، بر جایگاه سوم جدول رده بندی گروه خود تکیه زدند.

صعود تیم فوتسال دختران سرخپوشان شهرداری به رتبه سوم جدول رده بندی ، در حالیست که نماینده گرگان زمین با بودجه ای به مراتب کمتر از رقبا در این مسابقات شرکت کرده است.

انصراف معنادار آرد گرگان از ادامه رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور

براساس شنیده ها ، رحمت بخش مدیرعامل باشگاه صنایع آرد گرگان با ارسال نامه ای به مسئولان فوتبال و ورزش استان خبر از انصراف این تیم کاملا بومی از ادامه مسابقات لیگ دسته اول کشور به جهت عدم حمایتها و ... داده است.

اگر شایعه مذکور و کناره گیری تیم کاملا بومی آرد گرگان که با حمایت بخش خصوصی در رقابتها حضور یافته ، صحیح باشد میبایست تاسف بسیاری بابت از دست رفتن سهمیه ارزشمند گرگان در لیگ دسته دوم کشور و به تبع آن دلسردی بازیکنان آینده دار تیم مذکور خورد.

سوپرلیگ بسکتبال کشور

توزین الکتریک کاشان 86 شهرداری گرگان 94

ساعت 16 پنجشنبه هشتم بهمن - سالن مرحوم کتابچی کاشان

بسکتبالیست های شهرداری گرگان در حالی در حضور سه هزار هوادار کاشانی به مصاف توزین الکتریک رفتند که پیش از این دیدار به علت باخت های با اختلاف نزدیک در برابر حریفان و صدالبته کم لطفی های داوران ، شانس خود را به جهت حضور در جمع 4 تیم برتر ایران از دست داده بود.

لیکن شاگردان ایزدپناه با ارائه یک بازی فیزیکی حریف را در خانه اش شکست داده تا این پیروزی مرهمی بر افسوس هزاران هوادار این تیم باریشه باشد.