گرگان ما GORGAN

که گرگان ریشه در اسطوره دارد / هزاران نکته مستوره دارد

بسکتبال گرگان ششم ایران شد
نویسنده : علی نصیبی - ساعت ۱٢:٥٠ ‎ب.ظ روز شنبه ٤ اسفند ۱۳۸٦
 

تیم بسکتبال شهرداری گرگان در مسابقات سوپر لیگ ایران به مقام ششم رسید.

تیم بسکتبال شهرداری گرگان برای مشخص شدن عناوین پنجم و ششم سوپرلیگ سال ۸۶ بسکتبال ایران، عصر روز پنج‌شنبه در زمین بیطرف رودرروی تیم متمول و پرمهره پتروشیمی بندرامام قرار گرفت و در حالی که تا میانه‌های بازی، رقابت پایاپایی را با حریف خود به نمایش گذاشته بود با ادامه بازی، توانش به تحلیل رفت و در پایان با نتیجه ۶۹ بر ۹۷ مغلوب حریف خود شده و به مقام ششم سوپرلیگ ایران رضایت داد.

مقام ششم شهرداری گرگان در این فصل، در حالی به دست آمد که تیمهای قدری همچون بیم‌بابل و پردیس‌متحد قزوین با چندین برابر هزینه‌کرد گرگان ،در جدول رده‌بندی در رده‌های هشتم و دهم سوپرلیگ قرار گرفتند.

جهت حمایت از تیم گرگان در بازی با پتروشیمی، بیش از ۱۰۰ تن از جوانان گرگانی راهی تهران شده و در طول بازی و نیز پایان آن با تشویق کوبنده گرگان نشان دادند که متعصب‌ترین تماشاچیان بسکتبال ایران هستند.

لازم به ذکر است پتروشیمی بندرامام یکی از دو نماینده ایران در مسابقات باشگاه‌های آسیا بوده و مسئولان این تیم به جهت سپردن سکان هدایت پتروشیمی در این بازیها به ایزدپناه سرمربی فعلی گرگان، سخت مشغول مذاکره با وی هستند.

امید است با حمایت بیش از پیش مسئولان استان و شهرستان از بسکتبال گرگان، این تیم در فصلهای آینده با سرمایه‌گذاری همطراز دیگر تیمها وارد رقابتها شده و به‌آنچه که شایستگیش را دارد دست یابد.