گرگان ما GORGAN

که گرگان ریشه در اسطوره دارد / هزاران نکته مستوره دارد

درگذشت نایب رئیس شورای شهر گرگان
نویسنده : علی نصیبی - ساعت ٩:۳۳ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۸۸
 

دکتر محمدهادی شریف نایب رئیس شورای شهر گرگان در سن ٧٢ سالگی درگذشت.

 وی که در دوره اول فعالیت شوراها نیز به عنوان منتخب مردم برگزیده شده بود از صبح امروز چهارشنبه 18 آذر در محل کارش حاضر نشده بود تا آنکه با نگرانی پیش آمده  ، ساعت 19 فرزند وی به همراه عبدالرضا چراغعلی ( عضو شورا ) و یکی دیگر از بستگانش برای جویا شدن از حال او در منزل دکتر در کوی گرگانپارس حضور یافته که به ناگاه  با جسد او که در رختخواب قرار داشت مواجه میشوند.

احتمال داده میشود این پزشک عمومی باسابقه در ساعات ابتدایی صبح دارفانی را وداع گفته باشد.

دکتر محمدهادی شریف که در انتخابات دوره سوم شوراها ، با کسب 10 هزار و 982 رای به عنوان انتخاب چهارم مردم گرگان در شورای نه نفره شهر برگزیده شده بود سابقه فعالیت در نهادهای نظارتی انتخابات های مختلف و ... از ابتدای انقلاب تا سالیان پیش را در کارنامه داشت.

این پزشک عمومی باسابقه و مُسن با آنکه در مدت زمان تبلیغات انتخابات ، چندان فعالیتی نداشت لیکن بیشتر به جهت شناخته شده بودن در سطح شهر ، مورد اقبال بخشی از جامعه قرار گرفته و در دو دوره انتخابات شوراها ، به عنوان نماینده مردم گرگان برگزیده شده بود.

شریف در تقسیم بندی های سیاسی به جناح اصولگرایان گرگان تعلق داشت. این جناح با فعل و انفعالات صورت گرفته در شورای شهر گرگان همچون خروج ابراهیم کریمی از شورا و تکیه او بر مسند شهرداری و به تبع آن جایگزینی ذبیح الله میقانی نفر اول علی البدل شورا ، و سپس بروز شکاف بین عبدالرضا چراغعلی و برخی اصلاح طلبان سنتی شورا ، دارای اکثریت شکننده پنج رای در شورای نه نفره گرگان شده بود.

نفرات  بعدی علی البدل شورای گرگان به ترتیب  دکتر مصطفی سبطی ( اصلاح طلب ) ، ناصر گرزین ( مستقل متمایل به اصولگرایان ) ، شمسی سیفی ( اصولگرا ) ، علیرضا پزشکپور ( مستقل متمایل به اصلاح طلبان ) ، می باشند.

پیکر دکتر محمدهادی شریف روز جمعه تشییع و در امام زاده عبدالله گرگان به خاک سپرده خواهد شد.

---------------------------------------------

از نظرات خوانندگان :

آقای نصیبی سلام
من که از قبل با شما در ارتباط بودم میخواستم از شما درخواست کنم که این خبرو تو بلاگتون بیارید که خودتون این لطفو کردین.
من از فامیلای نزدیک دکتر هستم و امشب تازه از خونشون برگشتیم
از شما تشکر میکنم ولی خواهشن اصلا دکتر رو به سیاست ربط ندین.همیشه یادمه که هیچ علاقه ای نداشت که حتی کاندیدا بشه ولی با اصرار اطرافیون قبول میکرد.
دکتر نماد دینداری بود.دکتر بود که با منش اسلامیش راه درست زتدگی کردنو به ما اقوام نزدیکش و یا هر کی که یکم میشناختش یاد داد.واقعا از همین الان جای خالیشو دارم حس میکنم.
قطرات اشکم اجازه بیشتر نوشتنو نمیدن ولی خواهشن از این دکتر بزرگ گرگان زمین بیشتر بنویسین و بعلاوه مردمو به حضور پرشور در مراسم تشییع و خداحافظی با این مرد بزرگ دعوت کنین
در ضمن مراسم احتمالا به دلیل حضور پسر بزرگش در روسیه-جمعه در گرگان برگذار میشه ولی پیکر بزرگوارش به احتمال زیاد طبق وصیت ضمنی در زادگاهش شهر جلین در نزدیکی گرگان دفن خواهد شد
با تشکر
احمدی
خیلی جاش خالیه
نویسنده: احمدی [ted1988.raul@yahoo.com