گرگان ما GORGAN

که گرگان ریشه در اسطوره دارد / هزاران نکته مستوره دارد

ایزدپناه می‌رود؟
نویسنده : علی نصیبی - ساعت ۱۱:٤۸ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢٥ بهمن ۱۳۸٦
 

سرمربی تیم شهرداری گرگان، شایعه پیشنهاد باشگاه پتروشیمی بندرامام جهت پذیرفتن سکان سرمربیگری این تیم در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا را تایید کرد.

محمد مهدی ایزدپناه همچنین از پیشنهاد باشگاه پردیس‌متحد قزوین برای هدایت این تیم در مسابقات سوپرلیگ سال آینده خبر داد.

کاپیتان و سرمربی سابق تیم ملی ایران با انتقاد از شرایط مالی تیم گرگان در سالهای اخیر گفت: تیمهای مهرام و صباباتری ۵/۲ میلیارد، بیم بابل و پتروشیمی بندرامام ۲ میلیارد، پردیس متحد قزوین ۸/۱ میلیارد تومان، کاوه تهران ۵/۱ میلیارد،آرارات تهران ۲/۱ میلیارد ، گل‌گهر سیرجان ۷۰۰ میلیون، و دانشگاه‌آزاد ۵۵۰ میلیون تومان در سوپرلیگ امسال هزینه کرده‌اند در حالی که مبلغ خرجکرد گرگان تنها ۲۵۰ تا ۳۵۰ میلیون تومان بوده است و با این هزینه، نتایج گرگان بسیارقابل توجه بوده است.

ایزدپناه که با خبرنگاران ورزشی  سخن میگفت با اشاره به تعصبش به گرگان خاطرنشان کرد: هر چه دارم از گرگان و مردمان آن بوده و تنها به جهت ادای دینی که به این شهر و جوانانش دارم دوباره به گرگان بازگشتم اما برخوردها و تهمتهایی که به من زده شد حیثیت مرا لکه‌دار کرد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: قبل از اینکه به گرگان بازگردم از مهرام تهران که سرمایه‌گذاری عظیمی در بسکتبال کرده بود پیشنهاد داشته و فصل قبل آن با پیکانی کار کرده بودم که خانه، ماشین و سایر امکانات رفاهی را در اختیارم قرار داده بود و حاشیه‌های تیم گرگان را هم نداشت.

سرمربی بسکتبال گرگان افزود: با این وجود از آنجا که علاقه به بسکتبال در خون گرگانیان بوده و شهر با هر پیروزی تیم دچار هیجان و شادی میشود در قبال بسکتبال شهرم احساس دین کرده و میکنم.

ایزدپناه گفت: از آنجا که حدس میزدم در دیدارهای پلی‌‌‌‌آف با آرارات برخورد میکنیم بیش از ۲۰۰ ساعت این تیم را آنالیز کرده و با وجود شکست در دیدار اول با این تیم ، یقین داشتم که پیروز نهایی ما هستیم.

وی خاطرنشان کرد: در بازی دوشنبه این هفته با شهرکرد در زمین این تیم، بازیکنان حریف در لحظاتی دست به بازی ناجوانمردانه زده و حتی قصد مصدوم کردن بازیکنان کلیدی تیم ما را داشتند لیکن با هشیاری و جنگندگی بازیکنان گرگان، نقشه‌های آنها نقش بر آب و در مقابل ۳هزار تماشاگر خودی شکست را پذیرا شدند.

سرمربی بسکتبال گرگان در پاسخ به انتقاد برخی خبرنگاران مبنی بر جذب برخی بازیکنان ضعیف در تیم شهرداری گفت: برخی جبرها در انتخاب بعضی بازیکنان تیم دخالت داشت.

ایزدپناه ضمن بیان علاقه خود به مجتبی بنی‌عقیل و حمیدرضا کلاسنگیانی و تلاش خود جهت استفاده از آنها در سال جاری گفت: این دو هرگاه بخواهند میتوانند به تیم برگشته و به عنوان بازیکن و مربی در خدمت بسکتبال گرگان باشند.

کاپیتان سابق تیم ملی ایران با اشاره به تاثیر تماشاگران گرگانی در پیروزیهای تیم گفت: توهینهای احتمالی برخی تماشاگران به تیمهای رقیب، سبب کاستن از جایگاه رفیع فرهنگی گرگان در ذهن ایرانیان میشود.

سرمربی تیم بسکتبال گرگان با تشکر از حمایتهای شهردار و برخی از اعضای شورای شهر   ابراز امیدواری کرد با وفاق و همدلی همه اهالی بسکتبال و حمایت ویژه مسئولان استان و شهرستان از تیم،  بسکتبال گرگان به روزهای پرشکوه سابق بازگردد.